Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Karizma SohbetKarizma Sohbet

Selam değerli Sohbet okurlarımız bu gün sizlere Karizma Sohbet Adlı makalesini hazırladık . Karizma olunmaz doğulur,sonradan oluşan bi olgu değildir.Geveze Sohbet , Geveze chat,yazılı sohbet,yazılı chat,sohbet siteleri,sohbet odaları,sohbet,mobil sohbet, Nasıl sonradan asillik olmayacağı gibi,karizmada sonradan olmaz.
Ses tonu,dış görünüşü hareketleri sonradan değişir tabi buda insanın kendini yetiştirdikçe üstüne kat dığı artılardır.
Kendinizi karizma bulmuyor da bende karizma görünmek istiyorum diyorsanız elbetteki etrafınızda öyle bir karizma erkek tipi vardır.
Bakın uzaktan da olsa inceleyin neler onu karizma yapmış,onu farklı gösteren neler diye.
En başta kendinize inanın,eksikleriniz den yola çıkarak neler daha yaparsam istediğim gibi olabilirim diye düşünün inanıyorsanız kendinize istediğinize kavuşursunuz.

Karizmatik sadece dış görünüşle olmaz,o kişinin her şeyi bütünüyle onu öyle göstermesinin toplamıdır.Sohbet’i konuşma tarzı,kendinden emin dik duruşu,asil yürüyüşü,mimikleri,ufak bir sigara yakma şekli araba sürmesi bile onu yansıtır.
Her erkeğin hayalidir toplum içerisinde saygın gösterilmek saygınlık kazanılmak,her yönüyle idol olarak belirtilmek,sevilmek tabi ki isterler.Kendinizi orda görmek istiyorsanız o zaman şeklinizi ona göre değiştireceksiniz.
En önemli unsurlardan biri Beden Dili’dir.Bedeni’ni gayet rahat kendinden emin kullanan erkek göze hitap eder.Bakın etrafınızdaki kull insanlara,önce onların duruşlarını gözlemleyin,sonra konuşma tarzlarına bakın nasıl rahat konuşuyor,nasıl ortama adapte oluyor,artı birde bakışlar çok önemlidir.Gözler bakışlar ifadeler insanın boş olup olmadığını,gösteren en önemli organıdır.
Derin anlamlı bakan her erkek kendine baktırır,çirkin bile olsa o tek bakış dolu dolu derin bakışı tekrar bakmaya insani iter.

Örnek aldığınız karizma modelinizin bazı özelliklerini alim derken abartıyada kaçmayın sakın.Karşınızdaki çok iyi anlar rol yaptığınızı,yapmacık hareket etdiğinizi bu yüzden siz siz olun.Alacağınız hareketleri kendinize uyarlayın.
Karşınızdakilerle konuşurken ses tonunuzuda ayarlayın,sakin konuşun sesinizi yükseltmeden.
Tek tek dinletir gibi konuşun,hiç kimse kavga eder gibi konuşan erkeği sevmez.

Karizma Sohbet

Karizma Sohbet

Sakin oturaklı konuşun karşındakine güzel bir makale okur gibi konuşun deneyin dinleyiciniz bile artacak.Zaten bakım kılık kıyafet konusuna hiç girmiyeceğim onlar yapmanız gerekendir.Çok markalarda giyinseniz o kıyafetlerin içi boş olunca da bir işe yaramıyor,o yüzden kıyafet erkeğe oturmalı,erkek giydiğine yakışmalı.
Karizmada doğmuş olmasan,karizma olmak için çabalaya bilirsin . Hoş cakalın…Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir