Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

KURALLAR


 Site Kuralları

Selam arkadaşlar sohbet odalarımıza katılan herkese öncelikle ziyaretlerin izden dolayı teşekkür ederim sitemize yeni katılan ve eski katılımcılarımız için sohbet oda kurallarımızı bir daha tekrarlamak istedim. Çünkü bu kuralların sizlerin ve bizlerin işine yarayacağını düşündüm ve bu sayede sorun çıkmadan sohbetlerimizi edebileceğiz.

1:Sohbet odalarımıza girmeden önce sitemiz ana sayda nick alırken nicklerinizi lütfen topluma ve ahlaka uygun nick seçiniz.

 

2:Sohbet odalarımızda argo küfür yasak

3:Sitemiz içerisinde siyaset ve siyasileri eleştirmek yasaktır

4:Sohbet esnasında kişileri rencide edici küçük düşürücü kelimeler ve yersiz sataşmalar olmamalı

5:Sohbet genelinde telefon numarası skyp face vermek yasak

6:Sitemizde her toplumdan bulundugu için dil din ırk mezhep ayrımı yapılması kesinlikle dile gelmemeli

7:Sohbet odalarımızda genelde yada özellerde başka sitelerin reklamı yada adının konuşulmaması yasak

8:Odalarımızda fazla Fold yapıldığı takdirde bot tarafından atılacagınız için Flod yapmamaya özen gösterin

9:Sohbet esnasında herkesin anlayabileceği Türkçe dilimizi kullanmanızı rica ederiz

10:Sitemiz de özel bilgilerinizi kişiler ile paylaşmak sizin iyiliğiniz için paylaş mamanızı öneririz

Sohbet Kuralları

Değerli sohbet odalarımız sohbet odalarımızda diğer sohbet eden arkadaşlarınızla uyum içinde olmanız kışkırtıcı gereksiz kelimeler kullanmamanız.

Sohbet esnasında büyük harf kullanarak diğer kişileri rahatsız etmemeniz.

Özelikle kızlarla bayanlarla konuşurken dikkat etmeniz ve özel konuşma için ısrarcı olmamanız

Yapılan hatalar dolayısı ile yetkililerimizin sözlerine önem vermeniz ve siteden uzaklaştırıldıgınız takdirde hatasız uzaklaştırıldıgınızın  kanısında iseniz operhelp odamıza gelerek yetkililerimizle konuşmanız

Sitemiz sohbet genelinde renkli yamamaya özen gösterilmesi.

Kurumsal reklam ve ticari amaçlı konuşmalar yapmak yasaktır. Reklam tespitinde kanaldan değil sunucudan direkt uzaklaştırılırsınız

 

Sohbet odalarımızda cinsel içerikli kelimeler cinsel içerikli takma adlar kullanılamaz ve sohbetlerinizi seviyeli bir şekilde rica ederiz

Değerli ziyaretçilerimiz sizleri aramızda görmekten onur duyarız ve katılımlarınızdan dolayı hepinize arı ayrı teşekkürlerimizi sunarız hoş sohbetler saygılarımla esen kalınız.