Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Günün Hikayesi Biz ÇocukkenHemen hemen hepimiz söylemişizdir, biz çocukken şöyleydi, diye hep Özlem duymuşuzdur, çocukluk günlerimize peki ya şimdiki çocuklar.
Ne değişti söyleyeyim mi.. Ne değişti en başta saflık, doğallık, samimiyet, arkadaşlık… vs biz çocukken arkadaşımızın evine komşumuzun evine rahatlıkla girebiliyorduk, şimdi aileler çocuklarına kimsenin evine girme diyor haklı olarak herkes birbirini potansiyel suçlu gözüyle görüyor son zamanlarda kaçırılan tacize uğrayan en yakınları tarafından öldürülen çocuklar toplum olarak hepimizin vicdanını sızlattı…
Günün Hikayesi Biz Çocukken

Günün Hikayesi Biz Çocukken

çocuklarımızı kendi elimizle yalnızlığa mahkum ediyoruz maalesef çocuk da ne yapsın elinde akıllı telefon akşama kadar sanal oyunlar, sanal arkadaşlıklar, biz çok mu farklıyız, sanki büyükler de’de komşuluk, dostluk, samimiyet yok herkes sanal alemde can ciğer arkadaş yolda görünce konuşacak mevzu bulamıyor canım arkadaşım doğum günün kutlu olsun nice mutlu senelere yazıyor ama aynı gün yolda denk gelirse havadan sudan o da mecburiyetten konuşuyor, sonra ikisi de kaçarcasına ayrılıyorlar….
Allah hepimize iyi niyetli samimi içten dostluklar arkaşlıklar nasip etsin. bize ve çocuklarımıza. Sevgiyle kalın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir