Nisan Sohbet

Nisan Sohbet

2020 Nisan Sohbet  Nisan yağar çeç olur, mayıs yağar sap olur. Nisan yılın 30 gün süren, dördüncü ayı. Havaların güzelleşmeye başladığı, insanin içini ısıtan günlerin başladığı dönem. Umutların çoğaldığı, sevginin başladığı, kavuşmaların yaşandığı, özlemlerin biriktiği, hasretliği sona erdiği bir Nisan olsun mu bu sene sizler için? Tüm içtenliğimle bunu sizler için diliyorum. Güneşi özlediğim gibi özledim seni.

Güneşe kavuşmak istercesine biriktirdim içimdeki sana olan Sevgimi. Güneş her gün yenidir, kötüleri bile aydınlatır. Güneş batmalı dır. Ki onum doğuşunu arzula yalım. Güneşin gördüğü bütün insanlar dertlidir, batarken bile gölgeleri büyütür. Güneşi örnek al kendine korkma batmaktan, yılma doğmaktan. Batan güneş nasıl ki yaşananları alır götürür, doğan güneşte kucağında yeni umutlarla gelir.

 Nisan Sohbet Odalarında, güneşli havalar da temiz havada oturup çay eşliğinde sohbet keyfini yaşamanızı tavsiye ediyorum. Güneş oldukça bizlerin de içinde bir umut oluyor değil mi? Kara günler geride kalsın, güzel günler bizim olsun. Güzeli güzel yapan görünüşü değil , kalbidir. Önemli olan sizin nasıl baktığınız. Sen gülünce memlekette herkese çay ısmarla yasım geliyor, fazla gülme masraf oluyor. Nisan ayının tadını çıkarmak gerekir. Sevin , sevilin, gülün be hayatınızı yaşayın. nerede ve kiminle olmak istiyorsanız onunla olun. Mutlu olmak sizlerin elinde , gelin güneşin ilk güzel günlerinin sohbetini birlikte yapalım.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
15 Okundu okuma
1 Nisan, 2020
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?