Zurna Sohbet

Zurna Sohbet

Sohbet Ederken Bazı dönemler kaçırdığımız en önemli noktalar

Zurna Sohbet odalarında Hani Benim minnoşum sözleri ile anlatmak istiyorum günümü. Erkan ile başladı onun ve Minnoşları ile de bitirelim. Acelemiz yok nasıl olsa birileri bir yerler de heyecan içerisinde yaşarken bizler evimiz de Sohbet etmenin tadını menfaatiyoruz.

Zurna ile Sohbet Yapmanın Faydaları Nelerdir.

Cümlenin devamına evvel zaman için kalbur zaman diye devam etmek isterdim yalnız bir masal niteliği taşımayan konumuz olduğu için kısaca sizlere bugün Zurna ile bir günün nasıl geçebileceğini anlatmak istiyorum. Önceliğim her zaman olduğu gibi yine insanlar. Bazı dönemler her ne kadar can sorunsı ile geçse de çoğu zamanım Bura da Zurna ile gayet keyifli geçebiliyor. ilaveten bura da yalnızca Muhabbet de söz konusu değil.

Sohbet Etmeden Önce Yapmanız Gereken Testler

Kimi zaman Test programları ile vakit geçirebiliyorum. kendim yazıyor kendim oynuyor mantığı ile gitmekdense birçok insanın farklı fikir ve kanaatlerini de görmek mümkün. Konusmak her ne kadar bizlere iyi gelse de aslın da dinlemek daha iyi gelebilir. tıpkı başka birinın da bizlerin olduğu durumdan daha kötü durumda olabileceği algısı gibi düşünün. Bu Testlere ise sitemizin birçok ön sayfasından çok rahat bir biçimde erişebilirsiniz.

Bazen Farklı İnsanları Dinlemek Bize Çok Daha iyi gelebilir.

Belki de içinde olduğumuz durum çok daha normal ve iyi düzeyde sayılabilecek bir durumdur. ve birçok kesimden uzak kaldığımız için de bu durumu çoğu zaman göremeyebiliyoruz. İşte burada bizlerin Sohbet Odaları içerisin de edinmiş olduğumuz arkadaşlıkların ne kadar da iyi olduğu ortaya çıkabiliyor. Tabi ki önceliğimiz ne aradığımızı bilmek olması gereklidir. Bugün konumuzu fazla uzatmadan kapamak istiyorum. birçok arkadaşımızın olduğu gibi benim de buralar da vakit geçirmek için ayırmış olduğum zamanın sonuna yaklaşıyorum.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
2 yorum
196 Okundu okuma
29 Ekim, 2016
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


ETİKETLER :

Yorumlar

Yorumlar (2 Yorum)

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?