Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

zengin bir adam ve üç oğlu…zengin bir adam ve üç oğlu…

zengin bir adam ve üç oğlu…
birgün baba oğullarına derki ; evlatlarım ben ölürsem eğer
sizden isteğim benim sandıkta duran o yırtık çorabı giydirin, ve o şekilde gömün der. ve çoçukları hemen söze girer allah gecinden versin baba ama olmaz biz çok zenginiz yırtık çorabı sana giydiremeyiz. gerekirse altın tozundan gerekirse hint kumaşından çorap yaptırır onu giydiririz, derlersede baba ısrarlıdır illaki o yırtık çorap diye…. ve baba devam eder çorabı mutlaka giydirin ve bizim avukattan mal paylaşımıyla ilgili zarfı alın der veee günün birinde baba ölür. ve çoçukları vasiyeti yerine getirmek ister ama imam karşı çıkar, hayır dinimiz gereği ölen insanı çırılçıplak ve kefene sararak defnedilmelidirder. çoçuklar ısrar etsede imam giydirmez, baba defnedilir . çoçuklar babasının vasiyetini yerine getiremediğinden üzgündür. ama yapacak bişeyde yoktur.
avukata giderler ve babalarının bıraktığı zarfı alırlar ve okurlar.
zarfta aynen şunlar yazıyordu…..gördünüzmü evlatlarım bir yırtık çorabı bile götüremedim öbür dünyaya dünyada mal mülk hepsi boş unutmayın.

NOT: 3 GÜNLÜK DÜNYADA ARAÇ OLAN HİÇ BİRŞEYE SEVGİYİ VE MUTLULUĞU DEĞİŞMEYELİM BİZİ PARA, KİBİR KURTARMAYACAK UNUTMAYALIM
V&ABir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir