Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Yoast SEOYoast SEO

Kutudan WordPress Joost onun orijinal yazarken bu doğruydu, yöntem son derece esasen SEO için iyi bir platform WordPress SEO ‘(ve her birkaç ayda bir güncellenir) 2008 yılında makale ve bugün hala doğrudur, ancak bu yapabilirsiniz anlamına gelmez t daha da geliştirmek! Bu eklenti Joost de Valk ve ekibi tarafından sıfırdan yazılmış Yoast sitenizin SEO geliştirmek için bütün gerekli yönleri. Bu süre Yoast SEO eklentisi aşağıda daha bu hususta, bütün yöntem optimizasyon dikkat çekmek için ekstra mil gidiyor, ilk ve en önemli daha iyi içerik yazmak yardım eder. Yoast SEO güçleri sizi size makaleleri yazarken bir odak anahtar kelime seçin ve sonra her yerde bu odak anahtar sözcüğünü kullanın emin yapar.

Yoast SEO iyi içerik yazın
Eğer başlık çok uzun veya çok kısa ve meta açıklama bir arama sonucu bağlamında mantıklı olmadığını, yazılan ya da sayfa arama sonuçlarında nasıl görüneceğini bir render görmek için pasajı önizleme kullanma. eklenti yalnızca sıralamasını artırmak değil, bunun yanı sıra organik arama sonuçları için tıklayın yoluyla artırmaz yardımcı olacaktır Bu biçimde.

Sayfa Analizi
Yoast SEO eklentileri Sayfa Analizi fonksiyonelliği unutmak uğrarsınız kolay şeyler kontrol eder. Eğer sonrası ve o yazı için odak anahtar kelimeyi içeren bir alt etiketine sahip olmadığını görüntüleri var şayet, örnek olarak, kontrol eder. Aynı zamanda bir meta açıklaması yazdım ve şayet o meta açıklaması odak anahtar kelime içeriyorsa vs vs yayınınızda, içinde herhangi bir alt başlıklar kullandım şayet mesaj, yeteri kadar uzun olup olmadığını kontrol eder

Eklenti bunun yanı sıra size daha çok ve bu sayfaları optimize opsiyonu vererek bütün kategori, etiket ve özel taksonomisi arşivleri için meta başlıkları ve açıklamaları, yazmak için izin verir.

Kombine, bu eklenti içerik seveceksiniz içerik arama motorlarının türde olmasından emin yapar!

Teknik WordPress Arama Motoru Optimizasyonu
kutudan WordPress SEO için son derece iyi olsa da, orada burada bazı tweaks ihtiyacı vardır. Bu Yoast SEO eklentisi hoş kalıcı bağlantı sağlamak için hatırlatarak, örnek olarak gerekli ayarlardan bazıları sizi yönlendirir. Ama bunun yanı sıra kendiliğinden optimize ve meta etiketleri ve bağlantı elemanları ekleyerek, bunun ötesinde gider Google ve çok gibi diğer arama motorları:

Meta & Link Elemanları
Yoast SEO eklentisi ile Google, arama sonuçlarında gösteren sayfaları ve görünmüyor hangi sayfaların kontrol edebilirsiniz. Varsayılan olarak, bu endeks kategori ve etiket arşivleri de dahil olmak suretiyle sayfalarınızda, bütün arama motorları söyle, ancak yalnızca arama sonuçlarında ilk sayfaları gösterecektir. Bir kullanıcı “şahsi” kategorisinde üçüncü sayfasında sonuna kadar için doğru, çok kullanımı kolay değil mi?

Kendisi yalnızca tek sayfalarda kurallı bağlantı elemanlarını göstermiştir WordPress, Yoast SEO her yerde çıkış kurallı bağlantı elemanları yapar. Google yakın zamanda onlar da kullanmak istiyorum belirtti rel=”next”ve rel=”prev”bağlantı elemanları headiçin paginated arşivlerin bölümünde, bu eklenti, (https://yoast.com/rel-next-prev-paginated-archives/ başlık [Bu yazı] bkz kendiliğinden bu ekler = “rel = next & rel = prev paginated arşivler için” daha çok bilgi için).

XML Site Haritaları
Yoast SEO eklentisi rastgele WordPress eklentisi en gelişmiş XML Site fonksiyonelliğe sahiptir. Eğer onay kutusunu sonra, kendiliğinden XML site haritaları oluşturur ve site haritaları varlığının Google & Bing bildirir. görüntüleri çok arama motorlarında daha iyi bulunabilir, böylelikle bu XML site haritaları, çok yazılarınızın & sayfalarında görüntüleri içerir.

Bu XML Site Haritaları bile her 1.000 mesajlar için alt site haritaları bağlanan bir dizin site haritası kullanılarak, zira yaratılan konum nasıl, büyük sitelerde çalışacak. Eğer istediğiniz gerekir opsiyonuyle XML site gelenler kaldırmak için ise onlar da kendiliğinden özel yazılan tipleri ve özel taksonomilerin beraber çalışacaktır.

Kullanarak Çünkü bu XML Site Haritaları için XSL stil , XML site haritaları basitçe çok insan gözü için okunabilir, bu yüzden orada olmamalıdır şeyler nokta olabilir.

RSS Optimizasyon
Eğer kazıyıcı outranked ediliyor? Bunun yerine onlara küfür arasında kendi faydasınıza onları kullanın! kendiliğinden RSS beslemesi orijinal makaleye işaret bir bağlantı ekleyerek, onlar orijinal arıyor olması gereklidir arama motorunu söylüyorsun. Bu biçimde, Yoast SEO eklentisi belirlediğiniz anahtar kelimeler için sıralama kendi şansını arttırır ve tek seferde kazıyıcılar kurtulur!

Galeta unu
tema uyumludur ve Genesis ya da örnek olarak WooThemes tarafından tabanlı temalar genelde iseniz, yerleşik Breadcrumbs fonksiyonuni kullanabilmeniz mümkün. Bu hem kullanıcılar hem de arama motorları için büyük ve sitenizin yapısını anlamakta arama motorları destekleyecek basit bir navigasyon oluşturmanıza imkân sağlar.

Tema uyumlu hale kontrol veya zor değil bu talimatları .

senin .htAccess ve robots.txt dosyasını düzenleyin
WordPress yüklemek de, bir SEO açısından size en güçlü iki dosyalara direkt olarak erişim imkânı veren dosya editörü size WordPress bloglar .htAccess düzenleyebilirsiniz yerleşik ve robots.txt dosyasını kullanarak.

Sosyal tümleşme
SEO ve Sosyal Medya ağır bu eklenti bunun yanı sıra bir Facebook OpenGraph uygulanması ile beraber geliyor ve yakında da Google+ paylaşım etiketleri destek olacak, bu yüzden iç içedir.

Çok Sitesi Uyumlu
Yoast SEO eklentisi, bazı diğerlerinin aksine, tamamıyla Multi-Site uyumludur. XML Site Haritaları, bütün kurulumları problemsiz çalışır ve hatta belirli bir blog için ayarları bloglar varsayılan diğer bir blogdan ayarlarını kopyalamak ya da yapmak, Ağ ayarlarında, opsiyonu var.

İthalat ve İhracat fonksiyonelliği
hepsini bu gibi eklentileri kurmak, birden çok blog varsa zor bir görev gibi görünebilir. ne yapması gerekirim kolay zira dışında o değil: bir kez eklenti kurmak. Daha sonra ayarlarını vermek ve yalnızca bütün diğer sitelerde bunları ithal. Bu kadar kolay!

diğer WordPress SEO eklentileri İthalat fonksiyonelliği
Eğer bu eklentiyi kullanmaya başlamadan önce One SEO Pack ya da HeadSpace2 All In kullandıysanız, bütün eski başlıkları ve açıklamaları almak isteyebilirsiniz. Kolayca dahili ithalat fonksiyonuni kullanarak yapabilirsiniz. Robotlar Meta ve RSS altbilgi gibi eski Yoast eklentileri bazı ithalat fonksiyonelliği de var.

Eğer Yoast SEO ya da Genesis veya Tezi gibi bir tema diğer bir SEO eklentisi içe bir ihtiyaç varsa, kullanabilmeniz mümkün SEO Veri Transporter eklentisi, basitçe meta data gelen ve eklentileri bir bütün set aynısı SEO dönüştürmek gerekir platin SEO, SEO Ultimate, Headway gibi Greg Yüksek Performanslı SEO ve temalar, Hybrid, WooFramework, Katalizör vb

Oku Bu göç kılavuzu hala Yoast SEO diğer bir SEO eklentisi geçiş ile ilgili sorularınız varsa.

senin Dil Yoast SEO Eklentisi!
Şu anda büyük bir çeviri projesi kadar 24 kadar dilde Yoast SEO çeviri, devam etmektedir. Şimdiye kadar, Fransız ve Hollandalı için çeviriler tam, ancak biz yine de diğer dillerin bir sürü ihtiyaç yüzden tercüme iyiysen, bize katılın lütfen translate.yoast.com .

haber SEO
Ayrıca prim check out emin olun Haberler SEO modülü , Google Haberler Site Haritaları gerekiyorsa. Bu sıkıca size Haberler Site ve tam Arama Motoru Optimizasyonu toplu güç vermek için Yoast SEO ile tümleştirir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir