Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Yetişkin KonularıYetişkin Sohbet : Her canlı doğar, büyür, yaş alır ve ölür. Hayatın temel kanunu olarak bilinen bu döngü içerisinde belki de sadece insanlar yaşlanmaktan korkar. Yaşlanmak hayattaki deneyimlerimizle beraber arkamızdan gelenlere rehberlik edebileceğimiz bir hizmet sunar. Fakat günümüzde gelişen ve büyüyen teknolojinin etkisiyle bu rehberlik karşılıklı sunulmaya başlandı.

Gençler ve yetişkinler arasındaki bu etkileşim bizleri eşit bir çizgiye getirirken iletişimin kuvvetlenmesi adına da bir şans sağladı. Yaş ayrımcılığını fark edip, ayrımcı davranışlardan uzak durarak yetişkinlerle hoş sohbetler edilebilir. Yetişkinlerin de aynı hoşgörüyü muhatabına tanımalı gençlerle iletişim kurmaya çalışmalıdır.

En Yeni Yetişkin Sohbet Konuları

Romanlarda, filmlerde gerçekleşen olaylar birer alıntı gibidir. Her hayatın bir hikayesi vardır. Yaş aldıkça birikimlenen hikayeler okuyucu veya dinleyiciyle buluşmak isterler. Buna değişen hayat koşulları eklendikçe hem anlatıcının hem de dinleyicinin ortak zevk alabileceği konular türer. Siyasi, sosyal, tarihi veya kişisel, biyografik anılar geçmişten gelen ufak bir esinti gibi yaslanırlar.

Masal anlatan masalcılar gibi yetişkin ve dinleyicisi arasından koyu bir sohbet havası oluşur. Bazen anlamakta zorlandığımız siyasi olgular bazen de tarih sahnesinden gelen canlandırmalar sarar etrafımızı. Konuş halinde sahnelenen perdeler anlatıcı ve dinleyici için heyecanlı dakikalar yaşatır. Kıbrıs Barış Harekatı, askeri muhtıralar veya küçük bir aşk hikayesi…

1980 Yılları Zamanımızda

Ve bizim zamanımızda diye başlayan cümleler gelir ısrarla. Çünkü zaman gerçekten her geçen yıl daha fazla değişim barındırır içinde. Hem bu değişimlere ayak uydurmak hem de aynı anda anılarla beslenmek yetişkin için zor bir süreçtir. Eski plaklardan, eski sanatçılardan, daha kaliteli olan süreçlerden, eğitimden, ebeveyn tutumlarından bahsedilir.

Tarih sahneleri baştan yaşanır yetişkin sohbetlerinde. Hatta gitmediği, zaman farkından dolayı göremediği tarihi olguları bile yaşamış gibi anlatabilir size. Belki o da duymuştur dedesinden, büyük dedesinden ve aktarırlar zaman içinde.

Aile ile Var Olmak

Ve elbette torunlardan bahsedilir yetişkin sohbetlerinden. Herkesin dedesi en tatlı, her dedenin torunu da en güzelidir bu hayatta. Çocuklarının küçüklüğünden konu açarlar. Sen bunu küçükken görecektin, diye başlayan cümleler tüm salonu kahkahaya boğar. Kişisel anlatıyı değişen sosyokültürel içinde sentezleyerek edilen sohbetler vardır ki tadından yenmez.

Aşklar hep iki pencere arası yaşanır. Konuşan gözlerdir her zaman ve şimdiki gençler bunca kolaylık altında kavrayamaz neyin en vazgeçilmez olduğunu. Aile her zaman en kıymetli olandır. Torunların yaramazlıkları, akıllılıkları, tatlılıklarından bahsedilir saatlerce. Ve hiç sıkılmaz yetişkinler…1 Yorum

 1. Meyra

  29 Nisan 2020 at 11:57

  Yetiskin yani buyuklerin sohbetleri baskadir
  Her cumlelerinde bir mana.
  Her cumleleri birer ders

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir