Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

YarsesliArtık çok Popiler olan YarSesli, konuşmak, tartışmak ve hatta Güzel bir gün geçirmek etmek bilme Sohbeti oluşturur. Doğası gereği iletişim kurmak insanın en temel ihtiyaçları arasında yer alır. Aile, iş, arkadaş, eş, çocuklar, komşular Lobide bulunan sohbet arkadaşı ve bir bireyin Kameralı sohbetin kurduğu ilk birimleridir.

Her birimle farklı Sesli sohbet kurmak, bu Canlı iletişim Chat gibi kurmasını dengede tutmak, anlaşılır, algılanabilir bir olmak; Bir çok insan kendi piskoloji sorunu ailesiyle ve arkadaşıyla yaşanan sorunlarıyla kendini dağıtmak ister bu sebeple kendine bir arkadaş arayışı içinde olur kendini daha çok mutlu etmek ister. Bir kişinin bireysel, psikolojik, sosyal konumunu belirleyen birisini kolaylıkla daha çok gerekliliktir. Kurulan bütün Sesli sohbet sitesi için olumlu olmayabilir. Birisiyle Sohbet lobisinde bulunan kişilerle bir arada kavga etmek, ağız dalaşına girmek de bir iletişim şeklidir. Olması gereken, her Arkadaşlık ve Sesli sohbet siteleri alanında her birimle sağlıklı Chat’i kurmayı başarmaktır. Sağlıklı kişilerin sesli sohbetlerin bir arada kurmanın olmazsa olmaz doğruları vardır.

Bunlardan en önemlisi başlıcaları ise; Doğal olmak, kendi anlayışı elden bırakmamak, kendini daha çok egolara yenik düşmemek, saygılı olmak, empati kurabilme yeteneğine sahip olmak, en azında bir toplumda insanlara karşı etik bir davranış sergilemek için tutarlı olmak, güvenli sohbet iletişimi kurmak için telkin etmek,yargılamamak, açık olmak, yapıcı olmak, doğru bir Türkçe dili kullanmak, kişileri değil problemi tartışmak, ilgili ve farkında olabilmek sağlıklı ve etkili Sesli Chat odalarında kurabilmek için ilk yapılması gereken kurallardandır.

Bunun tam aksine ozgurcesohbet.com ve sitemizin olumsuz etkileyen çok sık yapılan hatalar da vardır. Bunlardan başlıcaları; Emir Yöneticileri ve Sorumluları ile konuşmak, tehditkar cümleler ile iletişime geçmek, konuyu tamamen saptırmak, karşıdaki kişiyi denemek, eleştirmek, nutuk çekmek, yargılamak, ve direkt suçlamak ve alaycı ithamlarda bulunmak kişiler arası sesli sohbetin en özeliklerin de biri en baş düşmanıdır.

Tüm bu doğru olanları uygulayabilmek ve hatalı olanlardan kaçınabilmek ise; kişinin ilk başta anlayış ve sabrı elden bırakmamasıyla gerçekleşir. Herhangi bir kişiyle kurduğunuz iletişimde, yüzünüzün aldığı şekil bile son derece önemlidir. o anki tavrınız ve göz teması halinde yüzünüzün şekli, iletişimin ne doğrultuda ilerleyeceğini gösteren en büyük kanıttır.

İnsanlar arası sesli chat ederek iletişim olumlu ya da olumsuz yöne sürükleyebilecek en önemli husus ise; kullanılan ses düzeyi ve hitap şeklidir. Bu iki etken, Kameralı chat ister kavga haline isterse uzlaşım haline sürükleyebilecek kadar güçlü ve önemlidir. YarsesliBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir