Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Web Siteniz için Android Uygulaması Nasıl YapılırWeb Siteniz için Android Uygulaması Nasıl Yapılır

Web siteniz için android uygulaması nasıl yapılır? Sorusunu, başlıkta da görüntülediğiniz gibi yanıtlayacağımız bu yazımızda sizlere en güzel seçenekleri sunarak; Web sitenize ait bir android Sohbet  uygulamasını nasıl yapabileceğinizi göstereceğiz. Günümüzde mobil dünyaya kayan ilgi ve alaka gün geçtikçe artarken, sizin de yahut projenizin de mobil dünyaya erişmesi ve boşa kürek çekmemesi gerekiyor. Aksi şekilde çok fazla otoriter sitenin aldığı yeri, siz alamayabilir, ve hatta var olan yerinizi dahi kaybedebilirsiniz. Özellikle çok fazla uygulama ve oyun, artık mobil Sohbet  dünyada erişilebilir taktirde ve artık şahışlar işlerini bu aplikasyonlar üstünden, mobil cihazları ile hallediyorlar. Mobil cihazlar ile halledilen işler, bilgisayar yahut masabaşı herhangi bir iş gerektirmediğinden, şahışlar, bilgisayarın başına oturmaya dahi ihtiyaç duymayabiliyor. Böyle bir düzende mobil uygulamanızın olması, sizlere çok fazla avantaj ve nitelik kazandıracaktır. Gerek ziyaretçi, gerek Sohbet seo, gerek kalıcılık bakımından projenizin bir android uygulamasının yapılması gerekir. Websiteniz için android uygulaması nasıl yapılır adlı yazımızda sizlerle bugün çok fazla bedava android aplikasyonu yaratan web sitesi inceleyeceğiz. Bu sayede bedava bir şekilde web sitenizin android uygulamasını yaratabileceksiniz. Hem de birkaç tıkla. Fakat, bundan önce soru ve cevap yolu ile web sitenizin android uygulamasının olması, ne gibi avantajlar sağlar, öğrenelim.

Seo bakımından yarar sağlar mı?

Bu soruya verilecek doğru bir cevap yok. İhtimalen, evet. Zira, kalıcılık düzeyindeki ziyaretçiler sitenize ziyaret sağladıkça, sizler daha çok hit kazanırsınız ve bu sayede geri dönen ziyaretçinin memnun olduğu, sitenizden gayet memnun kalıp geri döndüğü de google üstünden anlaşılır. Bu sayede hem hemen çıkma oranları, hem de çok fazla yüzdeniz iyi yönde artış sağlar. Bu sayede, siz de projeniz ile ziyaretçiler içinde kalıcı bir köprü oluşturmuş olursunuz.

Ziyaretçilerin kalıcı olması için gerekenler nelerdir?

Responsive bir tasarım: Responsive, yani mobil cihazlara uyumlu ve kendini her cihaza uyumlu hale getirebilen bir script yahut tema kullanmak, web sitenizi hem tarayıcıdan hem uygulamadan açanlar için kolaylık sağlar. Ziyaretçiler, bu sayede sitenizden çıkmak istemez ve kolayca sitenizi kullanıp, uygulamanızda gezebilir.

Kolay kullanımlı bir tasarım: Kolay kullanımlı bir tasarım, responsive bir web sitesinden geçse de bundan çok önemlisi kategorilerin ayrılımış, nizami ve temiz bir web sayfasının oluşturulmasıdır. Bu kriterlere uygun bir web sayfası ziyaretçilere daha seksi gelir ve böylece ziyaretçiler sitenizde daha çok dolaşıp, daha kalıcı yer edinirler.

İlgi seksi İçerik: İlgi seksi bir içeriğin oluşturulması da bu uğurda çok önemli, özgün ve ilgi seksi içerikler ziyaretçinin siteye sık sık ziyaretini ve kalıcı olmasını sağlayacaktır. Bir süre sonra yeni kullanıcıdan çok, eski kullanıcıların sitenizde belirdiğini görebilirsiniz.

Web siteniz için android uygulaması nasıl yapılır?
Bunun çok fazla yolu var, o yollardan birkaçı online web siteleri aracılığı ile uygulamalar yaratarak sitenizin yansısını uygulama içine gömmek. Bu sebepten sıfırdan bir android uygulaması yazdırmayacaksanız, yukarıdaki özellikle tasarım hususunda kriterler epey önem arz etmekte.

Appsgeyser

Appsgeyser, sizlere en hızlı bir biçimde, kodsuz ve nizami android uygulamaları yazar. Kısa süre içinde içerisindeki belli şablonlara uygun çok fazla uygulamayı kendinize göre düzenleyebilir ve içini kendi içeriğiniz ile doldurabilirsiniz. Fakat, bizim işimiz elbette web sitemizi yansıtan, web sitemizi içine gömebilecek bir aplikasyon yaratmak. Bunun için altdaki adımları uygulayacağız:

Adım 1: Http://www.appsgeyser.com/create-url-app/ adresine girelim ve website bağlantımızı girip next butonuna tıklıyoruz. Bu sayede yandaki mobil cihazda web sitemizin görünümü beliriyor. App’ımız bu şekilde olacaktır.

Adım 2: App name bölümüne uygulama isminizi, app description kısmına uygulamamız hakkında açıklamamızı girerek, “create app” butonuna tekrar tıklıyoruz ve uygulamamız hazır bulunuyor. Isterseniz “custom icon” kısmına tıklayıp kendi ikon fotoğrafınızi de ekleyebilirsiniz.

Adım 3: Sitenizin android uygulaması hazır. Hızlı ve kolay bir şekilde android aplikasyonumuzu yarattık ve .apk dosyasını tarafımıza aldık. Bu sayede ziyaretçilerin kolayca indirebileceği bir android uygulamasına sahibiz.

Bunun gibi çok fazla site mevcut ve web sitenizin android uygulamasını yapmak amacı ile hızlı çok fazla online araç var. Fakat, siteniz responsive, yani mobil uyumlu değil ise bu uygulamalar aracılığı ile başarı yakalayabilmeniz epey zor. Eğer ciddi bir proje istiyorsanız, bu uygulamaları responsive bir site üzerine yaratınız ve bunun akabinde yayınlayınız. Aksi şekilde, masaüstü görünümünü uygulamasında gören bir ziyaretçi, nereye geldiğini anlamaz ve uygulamayı birkaç dakika içerisinde beğenmeyip siler.

Paralı olarak, responsive bir tasarımınız olmasa da sıfırdan android uygulamanızı oluşturabilirsiniz. Eğer kod bilginiz varsa bu durumu kendiniz yapabilir, eğer yoksa, belli başlı geliştiricilerden yardım alarak android uygulamanızı kodlatabilir ve ziyaretçilerinizi mobil taraftan bu yolla çekebilirsiniz. Böylece, hem masaüstü versiyonunuz hem mobil araç versiyonunuz ve uygulamanız olacaktır.

Web sitenizin bedava android uygulamasını yapın

Aşağıdaki sitelerle ücretsiz bir şekilde, web sitenizin android uygulamasını yapabilirsiniz. Appsgeyser alternatifleri arasında en iyileri, aşağıda sunduklarımızdır.

  1. http://www.appypie.com/convert-website-to-mobile-apps
  2. http://www.appyet.com/
  3. http://tr.ibuildapp.com/
  4. http://web2apk.com/


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir