Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Üst Backlink Yaratıcı WordPress EklentisiÜst Backlink Yaratıcı WordPress Eklentisi

Otomasyon araçlarından daha iyi olan tek şey yapmak için izin verdikleri kolay paradır. 22 numara yakalamış gibi geliyor ama beni dinleyin ve ne demek istediğimi göstereceğim.

Telaş içerisinde? Bu muhteşem backlink builder WP eklentisinikontrol edin !

İnternet ilk kez popüler hale geldiğinde, insanlar web sitelerini karmaşık bir yazılımla kuruyorlardı ve bir seferde bir sayfa – bir sayfa inşa etmek zorunda kaldılar. Bunun ne kadar zaman aldığını hayal edebiliyor musun?

Ardından bloglar popülerleşti. Özellikle WordPress (WP) blogları. İnsanlar ve işletmeler, sayfa web sitelerine göre eski okul sayfası yerine bir blog platformu kullanmaya geçiyordu. Bloglar harika, çünkü kullanımı oldukça kolay ve yeni yayınlar veya sayfalar oluşturmak oldukça kolay oldu.

Elveda, geçmişin tüm zor işi. Merhaba modernizasyon?

Bu konuda harika olan şey, blog platformlarının çok hızlı bir şekilde gelişmeye başladığı ve açık kaynak oldukları (herhalde çoğunun) bir anda herkesin kullanabileceği bir şey haline geldiği yönünde. Büyük işletmelere, yerel çiftçilere ve hatta 12 yaşındaki çocuklara kadar her şeyden önce resmi bir blog çalışıyordu.

Gerçi öyle değildi: İnsanlar bloglarının öne çıkmasını istediler. Kimsenin yapmadığı bloglarla şeyler yapabilmek istediler. Veya, site haritaları oluşturma, sayfa arama motoru optimize etme (SEO) vb. Gibi herkesin elle yaptığı şeyleri otomatikleştirmek istediler.

Eklentiler popüler hale geldiğinde!

Bunu bilmeyenler için bir eklenti, blogunuza ekleyebileceğiniz bir yazılım parçasıdır ve yazılımın ne yapmaya bağlı olarak serin şeyler yapabilirsiniz.

Bu, kelimenin tam anlamıyla devrimcidir. Blogcular karmaşık süreçleri otomatik olarak hızlandırabiliyor ve eklentileri onlar için kirli işi yapabiliyorlardı. Otomatikleştirilebiliyorsa neden ağır kaldırıyorsunuz?

Kesinlikle!

Her çeşit farklı şeyi yapan milyonlarca eklenti olmalı ve bunların çoğunu işe yaramayacağına inanıyorum, (en azından bunları kullanacağım şeyler için) onlara ihtiyaç duyanların amaçları var.

Sevmeye geldim ve gerçekten takdir ettiklerimden biri de bir geri yaratıcı wordpress eklentisidir . Oldukça ne yaptığı şey: istediğim her web sitesine delicesine güçlü geri bağlantı kuruyor ve “inanılmaz güçlü” dediğimde, kelimenin tam anlamıyla kastediyorum.

Hükümet siteleri ve eğitim siteleri, arama motorlarının gözünde inanılmaz miktarda inanılırlık götürüyor; otomatik pilot üzerinde bu sitelere geri dönüş yapan bir eklentiye sahip olmak hayli zahmetsizdir.

Başka bir deyişle, çoğu insanın elle imkansız bulması gereken bir işlemi otomatik hale getirmek, saf bir deha. Nasıl çektiğinden emin değilim ama söyleyeceğim – bu bir cehennem eklentisi.

Uzun hikaye kısa olsa da, yalnızca birkaç temel eklentiye ihtiyacınız var. Bunlardan birine “hepsi bir arada SEO”, diğeri de çok öneriyorum Samson Elite WP eklentisi .

Elbette oradan gidebilir ve blogunuz için ihtiyacınız olan diğer şeyleri ekleyebilirsiniz – bununla ne elde etmek istediğinize bağlı olarak – fakat bahsettiğim 2 olmadan bir site kurmayacağım eklentilerdir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir