Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Ücretsiz, Kaliteli ve Kalıcı PR8 ve PR7Ücretsiz, Kaliteli ve Kalıcı PR8 ve PR7

Link oluşturmanın gücü yüksek PR dşayetlerine ait urllerle bağlantılıdır. İçeriğiniz hakkında ya da ona makul PR8, PR7 blog adresleri ya da siteler bulmak zahmetlidir. Bu yazıda, nasıl makul kaynaklardan dofollow niteliğinde PR8 ve PR7 backlink alınacağına değinilmiştir.

PR8, PR7 Dofollow Blog ve Sitelerin Listesi

Eğer blog adresinize ya da sitenize aşağıda bulunan konular hakkında backlink almak istiyorsanız bu liste son derece işinize yarayacaktır:

Bloglama
Satış ortaklığı siteleri
Sosyal medyay ile ilgili siteler ve blog adresleri
İçerik pazarlama, SEO, internet pazarlama ve çözümlemeleri odaklı siteler ve blog adresleri
Teknoloji ve bilişim teknolojileriy ile ilgili siteler ya da blog adresleri
Ancak içeriğiniz oteller, restoranlar, etkinliği uzmanlığı, işletmeleri, eşya ticareti ya da eğlence hakkındayse daha genel ve hatta daha farklı bir yaklaşım sergilemelisiniz.

Unutmayın, etrafta çok fazla PR8 ve PR7 blog adresi ya da site bulunmaktadır ve bunlardan url elde edebilirsiniz. Fakat aşağıda belirtilen siteler kaliteli backlink alabileceğiniz onaylanmış ve denenmiş yerlerdir.

PR8 Dofollow Blog Adresleri (PR8 Backurl Kaynakları)

Amazon
Birçok insan Amazon’dan nasıl url alınacağını bilmemektedir. Burada yapmanız gereken bir profil oluşturmak ve site adresinizi buraya eklemektir. Bunu yapmak için aşağıdaki kılavuza göz atabilirsiniz.

kaliteli backlink kaynağı

https://www.amazon.com adresine gidin ve bedava bir üyelik oluşturun.
Ücretsiz bir profil oluşturun ve bu profilde sitenizin adresine yer verin.
Piwik
Piwik açık kaynak kodlu bir internet analiz platformudur. Google Analytics ile benzerlik göstermiştir ve hatta ondan biraz daha iyi olduğu söylenebilir. Burada blog yazılarına yorum yaparak bedava bir şekilde PR8 dofollow niteliğine sahip backlinkler alabilirsiniz.

http://piwik.org/blog/ adresine gidin ve bir deneyin.

kalıcı backlink

Ma.tt
WordPress’in kurucusunun resmi şahsi blog adresi. Matt Mullenweg, WordPress’in kurucusudur ve blog adresi PR8 dşayetindedir. Buradan bedava bir şekilde kalıcı backlink alabilirsiniz.

Bunu yapabilmek için Matt Mullenweg’in blog yazılarına anlamlı yorumlar göndermelisiniz. http://ma.tt adresini ziyaret ederek bunu gerçekleştirebilirsiniz.

Matt Mullenweg

Tumblr
Tumblr pek az kullanılan ve blog yazarları, SEO danışmanları ve içerik pazarlamacıları için tanınmış olmayan bir araçtır. Tumblr çoğu çarpıcı özeliğe sahip PR8 dşayetinde ve dofollow niteliğinde backlink alabileceğiniz bir blog adresidir.

Dşayetli okuyucum kesinlikle beni Tumblr üzerinden takip etmelisiniz.. http://goo.gl/khPZxX

Tumblr Backurl

Tumblr’ın kullanıcı kullanıcı arayüzü kolaydır ve kullanımı son derece enteresantir. İstediğiniz urlleri almak için yapmanız gerekli olanlar son derece kolay.

http://www.tumblr.com/ adresinde bedava bir üyelik oluşturun.
Ardından Dashboard kısmına gelip burada bulunan “Link” ikonuna tıklayarak içeriğinize ait url paylaşabilirsiniz.
Backurl

Link düğmesine tıklayın ve içeriğinizin URL adresini yerleştirin.

Basit bir biçimde içeriğinizin URL adresini url kutusuna yapıştırın ve sistem kendiliğinden içeriğin meta açıklamasını (meta description) gösterecektir.
Reddit
Reddir PR8 dşayetine sahip bir sosyal imleme sitesidir. Reddit’te içeriğinizi paylaştığınız zaman Reddit direkt olarak içeriğinize url gönderir ve bu urller tamamıyla dofollow niteliğindedir.

Bir Reddit profili oluşturun, “Submit a New Link” (Yeni Bir Link Gönderin) düğmesine tıklayın ve bağlantınızı paylaşın. Başlamak için http://www.reddit.com/ adresine gidebilirsiniz.

PR7 Blog Adreslerinin Listesi

Aşağıda bulunan blog adreslerinin bir bölümü nofollow niteliğindedir. Bu adreslerde backlink alabilmek içinse anlamlı yorumlar yapmak zorundasınızdır.

Quora
Quora “en iyi bilgi kaynağınız” anlamına gelmektedir. Quora, bir tür interaktif internet 2.0 sosyal medya sitesinin soru ve yanıt modu olarak nitelendirilebilir. Önemli blog yazarları ve profesyonel blog yazarları, bloglama fikirleri ve başlıkları için Quora’yı ziyaret ederler. Quora kapsamlı bir forumdur.

Quora’da bir şeyler yazabilir, blog oluşturabilirsiniz. Twitter, Facebook ya da Google+ hesabınız ile üyelik oluşturduktan sonra ilgili bir nişe ve ilgili insanlara katılabilirsiniz. Sorular problem ve khamle gösterin.

Quora PR7 dşayetine sahip bir sitedir. Burada bedava bir profil oluşturup site adresinizi profilinize yerleştirerek kendiliğinden PR7 backlinkleri alabilirsiniz.

Site Adresi: http://www.quora.com

backlink almak
Ainterneter
http://www.ainterneter.com/blog/

Ainterneter blog adresi nofollow niteliğine sahip PR7 backlinkler sunar. Kayıt olun ve blog yazılarına eğitimsel, öğretici ya da ilham verici katkılar yapın.

Toprankblog
http://www.toprankblog

Toprankblog, PR7 dşayetine sahip bir blog adresidir. Misafir mesajı yazarak bedava bir dofollow niteliğine sahip PR7 url alabilirsiniz.

Kissmetrics
Kissmetrics, Neil Patel tarafından kurulan bir analiz şirketidir. Buranın blog adresinden analitik bilgiler öğrenebilir ve profesyonellerin gerçekleştirdiği araştırmalara göz atabilirsiniz. Aynı zamanda buradan nofollow niteliğine sahip PR7 backlink alabilirsiniz.

backlink nasıl alınır?

Yorum kısmına katkıda bulunarak PR7 urller alabilirsiniz. Yeteri kadar iyi, anlamlı ve katkı sağlayıcı bir yorum yaparsanız alabileceğiniz url dofollow niteliğinde olabilir.

Copyblogger
http://www.copyblogger.com/blog

Copyblogger, metin yazarlığını kavramını değiştirebilen modern bir şirkettir. Buranın blog adresinde yorum yaparak bedava bir şekilde, nofollow niteliğine sahip PR7 backlinkler alabilirsiniz.

CSS-Tricks
http://css-tricks.com/

Bu ileri teknolojili kod blogunun arkasındaki isim Chris Coyier’dir. Eğer burada yapacağınız yorumlar başlıklarla şaşırtıcı bir şekilde ilgili olursa PR7 dofollow niteliğinde backlinkler alabilirsiniz. Web meraklısı ve kod bilgisi olan insanlar buradan basitçe url alabilirler.

backlink nasıl alınır

Techdirt
http://www.techdirt.com/

Son olarak, Techdirt sitesinin blog kısmından bedava bir şekilde PR7 dofollow niteliğinde backlinkler alabilirsiniz.

Her hafta bu paylaşımımızda ki gibi kaliteli backlink kaynakları paylaşacağım. Sizde herkesten önce haberdar olmak istiyorsanız internet siteme mutlak suretle e-posta ile abone olmalısınız…Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir