ücretsiz arkadaşlık sitesi

ücretsiz arkadaşlık sitesi

Geveze Sohbet , Geveze Chat,ücretsiz arkadaşlık sitesi,İnternetin yaygınlaşmasıyla çoğu Chat ortamı kuruldu ve sosyal medyanın da etkisiyle bu Chat ortamları gelişti. Chat denince insanların aklına para karşılığı sohbet etmek gelirken bizlerde bu kavramı zihinlerden silmek için tamamıyla bedava arkadaşlık sitesi kurduk. Evet, evet yanlış okumuyorsunuz. Tamamen ÜCRETSİZ. Sitemizin geliştiricileri paralı Chat ortamlarından bıkan ve bu ortamlar yüzünden mağdur olan insanlar için kurmuştur.

Tek gelir kaynağı reklam olan bu site sizlerden hiçbir ücret talep etmemektedir. Sitenin alt yapısında sohbet odaları bulunmaktadır. Şehirlere göre sohbet edebileceğiniz ve cinsel sohbet imkânları sağlamaktadır.

Kategorilerimiz Ankara Sohbet – İstanbul Sohbet – İzmir Sohbet – Gay Sohbet – Lezbiyen Sohbet – Cinsel Sohbet – Yetişkin Sohbet gibi çoğu Chat odasından oluşmaktadır. Dilediğiniz odaya girebilir ve sohbet edebilirsiniz. Odaların dışında sohbetini beğendiğiniz insanlarla özelden de konuşabilirsiniz. Tamamen bedava olan bu site sizi rahatsız eden kişileri de engelleyebilmenizi sağlamakta.

Hatta ve hatta sizlere taciz, şantaj ve küfür gibi olumsuz davranışlarda bulunan kişileri de şikayet edebilirsiniz.

Şikayetlerin her biri dikkate alınacak olup, şikayet ettiğiniz kullanıcının hesabı ile ilgili araştırma yapılacaktır. Araştırma sonucunda gerek görülürse kullanıcının hesabı kapatılacaktır. Kullanıcıları şikâyet etmeniz hem sizin hem de sitenin güvenilirği açısından çok önemlidir.

Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi Farkı Nedir?

Bu sitenin diğer bütün arkadaşlık sitelerinden tek farkı ücretsiz sohbet imkânı sunmasıdır. Ne kayıt ücreti ne de mesaj ücreti sizden katiyen alınmaz. Bu da size özgürce sohbet etme ikanı sunacaktır.

Toplu Tamamen Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi
Bu sitede dostlarınızla beraber grup sohbetleri kurmak mümkün. Hep birlikte eğleneceğiniz bir ortam düşünün ne hoş olurdu değil mi? Arkadaşlarınıza ayrı ayrı yazmak belki biraz sıkıcı olabilir. Toplu sohbet bu sıkıcı durumu ortadan kaldırarak vaktinizi iyi değerlendirmenizi sağlıyor.

Sohbet Odaları

Sohbet odalarından istediğiniz herhangi birine girerek diğer kullanıcılarla Chat yapabilirsiniz. Girdiğiniz Chat odasında ki sohbeti beğenmediyseniz değiştirebilirsiniz. Basit ara yüzüyle odalar arası geçiş yapmak sandığınızdan daha basit olacaktır.

Geveze sohbet etmek isteyenler için son derece makul olan sitemiz sizlere Geveze Chat odaları da sunmaktadır.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
1 yorum
20 Okundu okuma
15 Ocak, 2020
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Yorumlar (1 Yorum)

  • Selam değerli Sohbet ailesi makalenizi okudum çok beğendim emeğinize sağlık sohbet bazen olmazsa olmazımızdır.Aslında sanal alemde olma sebeplerimizden çoğu real hayatlarımızdaki dert stres sıkıntıları atmak için girip azda olsa sohbet edip her şeyi unutmaktır.Bu tür siteleri acıpta bize bu imkanları sunan özgürce sohbet ailesine çok teşekkürler dilerim.Sanal ortamda Aile ortamı yaratmak çok basit değildir vede bunu ilk kez http://www.ozgurcesohbet.com sitesinde gördüm vede yaşadım.Herkese Hoş Sohbetler Dilerim.

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?