Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

TikTok’un sonu geliyorSon günlerde teknoloji gündemini işgal eden Çin merkezli sosyal medya platformu TikTok’un başı şimdi de ABD’de dertte. Daha önce de farklı sorunlar yüzünden ABD ile arası açık olan uygulamanın başı bu sefer daha büyük bir sorunla ağıracak. ABD Başkanı Donald Trump’ın, TikTok’un ABD’de yasaklanması için bir kararname imzalayacağı açıklandı.

Galiba TikTok’un sonu geliyor

Trump, Florida eyaletine yaptığı ziyaret sonrası başkent Washington DC’ye dönüşte uçakta gazetecilere açıklamalarda bulundu. TikTok’a karşı alınacak önlemleri uzun süredir düşündüklerini vurgulayan Trump, “TikTok’u ABD’de yasaklayacağız.” dedi.

Şu anda acil durum ekonomik yetkileri olduğunu vurgulayan Trump, TikTok’u yasaklamak için ya bu yetkilerini kullanacağını ya da bir başkanlık kararnamesi imzalayacağını vurguladı. Trump bu kararını cumartesi günü içinde bile resmileştirme ihtimali olduğunu söyledi.

Casusluk iddiaları

TikTok ile ilgili olarak casusluk yaptığı ve telefonlardaki bilgileri çaldığı yönünde bazı iddialar bulunuyor. Geçtiğimiz günlerde iOS işletim sisteminin yeni sürümünde kullanılan bir özellik telefonda kopyalanan metinlerin TikTok ve benzeri yazılımlar tarafından ele geçirildiğini ortaya çıkarmıştı.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir