telefonda sohbet eden bayanlar 2019

telefonda sohbet eden bayanlar 2019

Sanal ortamda Sevgili arayan ya da erkek arkadaş arayan birbirinden güzel kızlarla ve bayanlarla cep telefonu üzerinden sohbet etmek tabii ki hepinizin istediği şeyde diye düşünüyoruz. Özellikle de erkek arkadaş arayan bayanların telefon numaraları bedava olursa çok daha güzel olacaktır değil mi?

Ancak İnternet ortamında dikkat edilmesi gereken çok önemli bir konu var sevgili arkadaşlar. Erkek arkadaş arayan herhangi bir kız ya da kadın cep telefonu numarasını ortalık yine vermez bunu mantıklı olan herkes düşünebilir. Bir bayanla cep telefonu WhatsApp sohbet numarasınıüzerinden iletişime geçmek istiyorsanız öncelikle o bayanda tanışmanız ve karşılıklı olarak birbirimize güvenmemiz gerekir. Unutmayın ki karşılıklı güven olmadan,birbirimizi tanımadan verilen cep telefonu numaralarının altında kesinlikle bir hile hurda iş vardır.!

Erkek Arkadaş Arayan Bayanlarayanlar Tel Nosu

Genelde erkek arayan bayanlar Twitter Facebook gibi sosyal medya hesapları üzerinden arkadaşlık isteklerini bulur ve bu sitelerde ilanları yayınlarlar.

Fakat bu tarz bayanlar cep telefonu numaralarını Arkadaşlık sitelerine ya da Facebook adreslerini kesinlikle yazmazlar. Bu sebepten dolayı herhangi bir arkadaşlık sitesinde bir kadının ya da güzel bir bayanın cep telefonu numarasını görürseniz onun asla aramamanız gerektiğini tavsiye ediyoruz. Bu gibi durumlarda dolandırılmanız çok büyük bir olasılıktır. Dürüst ve güvenilir olan gerçek bir aşk arayan ya da evlenmek isteyen hiç bir bayan cep telefonu numarasını sitelerde yayınlamaz arkadaşlar.

 Sevim ile Sohbet

Herkese merhabalar 32 yaşındayım ve aranıza hatay’dan katılıyorum. Sakin bir yaşamı olan ve bir bayanda nasıl ilgilendirdiğini iyi bilen bir beyle tanışmak istiyorum. Hayatın tüm gereksinimlerini tamamlamış ve yaşananların farkında olan aklı başında edepli ve Adaplı sakin bir yaşam tercihi olan bir erkek tercihim olacaktır.

Hatay merkezde yaşıyorum 1987 doğumluyum. Özel bir şirkette çalışıyorum ve maddi olarak durumum son derece iyi. Yani maddi desteğe ihtiyacım yok. Benim de kendime göre bir yaşanmışlığın var tabii ki özel hayatımı burada anlatmak istemiyorum. Tanışacağım kişi zaten özelim hakkında her şeyi bilecek şu anda özledim bende gizli kalsın istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum birbirimizi incitmeden kırmadan rencide edip küçümseme den tanışalım.

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
200 Okundu okuma
2 Haziran, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?