Suusohbet.gen.tr

Suusohbet.gen.tr

Suusohbet Sanal dünya da en hızlı gelişen Network ağları, hiç şüphesiz ki İRC ağlarıdır. Bu siteler; Sesli Sohbeti, Kameralı Sohbeti, Mobil Sohbet vs. derken, hepimizin hayatında çok önemli bir yere sahip olmuşlardır. Sohbetin her türüne ama özellikle zurna sohbet odalarında rahatlıkla sitelere bağlanabileceğiniz içinde çok pratik programlar üretilmiştir. İRC için en kolay bağlanma yolu Mirc’dir. Mirc adı verilen bu programlara bağlanmak için tek yapmanız gereken şey, bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza bu programı indirmek. Program indikten sonra; sadece rumuzunuzu yazıp, istediğiniz sunucuya bağlanabilirsiniz.

SuuSohbet Mirc İndir

Sitemize çok kolay bir şekilde bağlanmak mı istiyorsunuz? Tek yapmanız gereken, sitemizde bulunan Mirc İndir linkini tıklamak ve orada bulunan, sitemiz için özel olarak kodlanmış olan, yeni sürüm Zurna Mirc‘imizi indirmek. Kendi sitemizin mircini kullanırsanız, hem sitemize bağlanmanız daha kolay olacaktır, hem de script ten kaynaklanacak herhangi bir sorunda, sitemiz admin lerin den rahatlıkla yardım alabileceksiniz.

Zurna Chat Nedir

Gönül ne Kahve ister, nede Kahvehane… Gönül Sohbet ister kahve bahane… Üstat nede güzel anlatmış insanın konuşmaya olan ihtiyacını. Bazen insanlar bir anlık dertleşme için her şeylerini feda edecek noktaya gelebilirler. Neden mi? Hiçbir zenginlik ya da maddi güç, gerçek bir dostun sıcaklığının verdiği huzuru insana veremez. İnsanoğlunun en önemli ihtiyacı olan ”sohbet etmek”, teknoloji dünyasında da karşılığını bulmuştur. İlk iletişim aracı olan ateşle haberleşme, zaman içinde; telgraf, mektup, telefon, cep telefonu ve internet olmak üzere her döneme uygun bir haberleşme aracı yaratmıştır. Günümüze kadar gelinen sürece dönüp şöyle bir bakıldığı zaman, insanların iletişim kurmak adına verdikleri mücadele taktire şayandır. Tabi mücadeleye teknoloji dünyası da duyarsız kalmamış ve insanların her an için konuşabilecekleri yeni ortamlar yaratmıştır. İnternetin en popüler siteleri olan Sohbet Siteleri de tam da bu ihtiyaçları karşılamak için doğmuş olan sosyal ağlardır. Bugün ülkemiz ve dünya da binlerce Mirc networku bulunmaktadır. Bu networkler üzerinde de aynı anda milyonlarca insanın online olduğunu düşünürsek, rahatlıkla şunu söyleyebiliriz; ”İnsanların yeni iletişim ağı kesinlikle internet ve sohbet siteleridir”…

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
223 Okundu okuma
30 Ağustos, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?