Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Sohbet Odası AnkaraSohbet Odası Ankara

ankara sohbet odaları siz degerli ankara halkı hizmetine sunulmuş olup sohbet odası ankara tamamen ücretsiz sohbet seviyeli sohbet bedava chat bedava sohbet mobil sohbet hizmetleri vermektedir sayın ankaralılar sizleri sohbet ankara odalarımza davet ediyoruz

Ankara Hakkında Kısaca

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, ülkemizin en önemli şehirlerinden birisidir. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük illerinden birisi de olan  Ankara coğrafi bakımdan da Türkiye’nin neredeyse tam merkezinde yer alır. Ankara 30.715 km²’lik bir yüz ölçümüne sahiptir. İl alan kodu 312 ve plaka kodu ise 06’dır.

Türkiye’nin ve özellikleri bakımından da dünyanın en zengin arkeoloji müzelerinden biri sayılan, Anadolu Uygarlıkları Müzesi’yle; Etnografya Müzesi, Atatürk Müzesi, Meclis Müzesi şehrin ilgi toplayan yerleri arasındadır. Anıtkabir başlı başına bir ziyaret yeridir. Kızıl cahamam’daki Millî Park da yaz aylarında büvük kalabalıkları çeker.

Ankaranın İlçeleri:  Altındağ Çankaya Yenimahalle Ayaş Balâ Beypazarı Çamlıdere Çubuk Delice Elmadağ Güdül Haymana Kalecik Keskin Kırıkkale Kızılcahamam Nallıhan Polatlı Sulakyurt ŞereflikoçhisarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir