Sohbet Odası Ankara

Cep Yazilim Program İndirme Sitesi

Sohbet Odası Ankara

ankara sohbet odaları siz degerli ankara halkı hizmetine sunulmuş olup sohbet odası ankara tamamen ücretsiz sohbet seviyeli sohbet bedava chat bedava sohbet mobil sohbet hizmetleri vermektedir sayın ankaralılar sizleri sohbet ankara odalarımza davet ediyoruz

Ankara Hakkında Kısaca

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, ülkemizin en önemli şehirlerinden birisidir. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük illerinden birisi de olan  Ankara coğrafi bakımdan da Türkiye’nin neredeyse tam merkezinde yer alır. Ankara 30.715 km²’lik bir yüz ölçümüne sahiptir. İl alan kodu 312 ve plaka kodu ise 06’dır.

Türkiye’nin ve özellikleri bakımından da dünyanın en zengin arkeoloji müzelerinden biri sayılan, Anadolu Uygarlıkları Müzesi’yle; Etnografya Müzesi, Atatürk Müzesi, Meclis Müzesi şehrin ilgi toplayan yerleri arasındadır. Anıtkabir başlı başına bir ziyaret yeridir. Kızıl cahamam’daki Millî Park da yaz aylarında büvük kalabalıkları çeker.

Ankaranın İlçeleri:  Altındağ Çankaya Yenimahalle Ayaş Balâ Beypazarı Çamlıdere Çubuk Delice Elmadağ Güdül Haymana Kalecik Keskin Kırıkkale Kızılcahamam Nallıhan Polatlı Sulakyurt Şereflikoçhisar

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
97 Okundu okuma
28 Aralık, 2016
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?