Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Sohbet Odalarına GirişSohbet Odalarına Giriş

 

Sohbet Odalarına Giriş Yaptıktan Sonra Renkli Yazı Nasıl Yazılıyor ?
Değerli Kullanıcılar ; Sohbet odalarımıza öncelik ile hoş geldiniz. Sitemiz üzerinden sohbet ederken bir çok kişinin de merak ettiği renkli yazı yazma olayıdır. Siz giriş yaptıktan sonra eğer ki kanal modeleri içerisinde +c modu yok ise o zaman renkli yazı yazabilirsiniz -c modun da olan tüm kanallar üzerin de renkli yazma imkanınız vardır. Peki Bunu Nasıl yapacaksınız ?
sohbet giriş

 

Bilgisayarınızdan Mirc indir diy seniz eğer o mirc ile önce sohbet ağımıza bağlantı kuruyorsunuz örneğin gibi, bağlantı kurduktan sonra karşınıza çıkacak olan kanallar içerisinde herhangi bir kanala yani #sohbet, #chat hangisi var ise o kanala tıklayarak o kanal içerisinde yazıyı yazmadan önce klavye üzerinden CTRL tuşuna basılı tutarak K harfine basıyorsunuz. Bunu yaptıktan sonra ekran küçük bir # işareti gibi bir işaret belirecektir bu işaret belirdikten sonra size rakamlar halinde renk kutucukları çıkacaktır o rakamlardan birini de o kutucuğun yanına yazdıktan sonra istediğiniz cümleyi veya kelimeyi yazıp enter tuşuna bastığınızda yazınız renkli bir şekilde karşıya iletilecektir.

 

Sevgili okurlar ; Bu yazıyı şuanda okuyorsanız eğer muhtemelen aradığınız sevgiliye bulmaya bir adım daha yaklaştınız demektir. İnsanlar iletişim çağının ilerlemesiyle artık görücü usulü olan ilişkiler ve evliliklerden yavaş yavaş uzaklaşırken bu tür sohbet odalarına giriş yaparak insanlar ile iletişim sağlayarak bir sevgili bularak onlarla ileriye dönük ilişkiler kurmaktadır. Bunun en basit örneklerinden birtanesi de televizyon ekranlarında izlemiş olduğunuz evlilik programlarıdır. Evlilik programlarında bir sevgili bir eş bulmak yerine artık bu tür chat sohbet odalarına giriş yaparak kendinize daha kolay bir şekilde eş arkadaş ve sevgili bulabileceksiniz.

 

Sevgili bulmak için veya kendinize güzel bir manita yapmak için artık cep telefonunuz ile çeşitli programlar kullanmak yerine elinizin altında olan sohbet sitelerine giriş yapmak yeterli olacaktır. Sitemiz size en uygun bir arkadaşı veya sevgiliyi en iyi şekilde hemen ulaştıracak ve onlarla kaliteli sohbet etmenize aracı olacaktır.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir