Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

sohbet odaları chat odalarısohbet odaları chat odaları

Selam sohbet odaları trsohbet odaları yagmurun acı aşk itirafı aşk yarası ilk önce tanışalım yagmur şiirini adımdan esinlenerek yayımladım aşk acısına gelince aşığım aşk acısı çekiyorum evet tatlım sohbet odalarında bir gence aşık oldum ve bu aşk karşılıksız bir aşk bu aşkın imkansız olduğunu bile bile.

Sevdim sohbet te geldiğim ilk gün sözleri beni etkilemeye başlamıştı ve gün geçtikçe gizliden gizliye bağlanır oldum kopamıyordum içim içimi yiyordu ve açılamıyordu m artık bu sohbet odasına bağımlı olmuştum bir gün görmesem nefes alamaz hale geliyordum hiç umudumu kesmemiştim ve halen de bir umut aşkıma karşılık bulurum diye her gün sohbet chat sitesine gelerek neredeyse sabahlıyorum gün geçtikçe bu aşk ızdırap halini alarak acılarıma dahada acı katıyordu.

Bir gün öğrendim ki en yakın arkadaşım ile çıkıyormuş sevdiğim aşık olduğum adam bu olay beni iyice yıkmıştı ama oradan yani sohbet sitesin dende ayrılamıyordum kolay değil belki sizlerde sevdiniz gönlüme söz geçiremiyorum kalbime sevmeyi öğrettim ama unutmayı öğretemedim her gün bilgisayar başında göz yaşlarına boğulmak nasıl bir şey yaşamayan bilemez ben yaşıyorum bedbaht bir şekilde kar şıksız aşkımı başkası ile aşkını yaşarken ben ise öyle sessiz sessiz alglayarak seyretmekle yetiniyorum burada,

ilksohbetim sohbet odalarında bu konuya trsohbet odaları sohbet odaları yagmurun acı aşk itirafı aşk yarası degindimki okuyan herkese ibret olsun benim yaşadıklarım

Yüreğimden aşk kurşunu yedim ben
Doktor ağlar, merhem ağlar yarama.
Dilekçemi gökyüzüne verdim ben
Yağmur ağlar, meltem ağlar yarama.

Gözyaşları kiripiklere dizilir
Damla damla yanaklara süzülür
Ruh röntgenim duygulara çizilir
Zülüf ağlar, perçem ağlar yarama.

Yazan kalem kesin yazmış fermanı
Kimse sorsam ”yoktur” diyor dermanı
Anlatsam çıldırtır dağı – ormanı
Yangın ağlar, deprem ağlar yarama.

Aşk yarası ilaç kabul etmezmiş
Bir gelirse daha dönüp gitmezmiş
Tıb ilminin aklı fikri yetmezmiş
Hatip ağlar, ebkem ağlar yarama…Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir