Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Sohbet Chat Odalarında Yalan Aşklar Yalan SevgilerSohbet Chat Odalarında Yalan Aşklar Yalan Sevgiler

Selam Sohbet Chat Odalarında Yalan Aşklar Yalan Sevgiler Sözlerim acıdır kırılmasın incinmesin kimse amacım kimseyi rencide etmek değil sözüm meclisten dışarı sanal olayı sohbet odaları çıktı çıkalı pek bir çoğaldı yalan asklar yalan sevgiler.

Perde arkasında saysı belli olmayan aşklar özellerde çoğunu idare etmek aman reklam olmayalım beraberliğimizi kimse bilmesinler le oyalamak sözüm sadece erkeklere değil tabiki kızlar ada Kandırmaya çalışırız kendimizi inandırmaya çalışırız her gün sevgi denen duygunun varlığına kendimizi fakat anladım artık bunların hepsi hikaye bunların hepsi yalan.

Sohbet Chat Odalarında Yalan Aşklar Yalan Sevgiler bu yalanlarla oyalanarak sadece kendimizi kandırıyoruz.Nefrete sevgiden daha çok güvenir oldum ,çünkü nefretin sahtesi olmazmış şimdiki seviyorum diyen yalan sevgi yalan aşk yalan özellikle sanal da bu yalanlardan o kadar çok varki artık kimseye ne inanırım ne güvenirim.

Benim tavsiyem tüm sohbet odaları kullanıcı erkekler ve kızlar için inanmayın sanal aşk yalan aşk yakmayın canınızı boş yere acıtmayın kalbinizi.Karşınızdaki insanın evlimi bekarmı yada kaç sanal sevgilisi var kaç kişiye veriyor kalbini kaç kişinin canını yakıyor sanalda egolarını tatmin etmek için.İnsana en çok ne koyar bilir misiniz Siz ona tüm hayatınızı uğruna feda etmişken, onun kendisini başkasına hediye etmesi başkasına demek doğru olmadı başkalarına desek gerçekleri saklamamış oluruz.

Bir zaman sonra fark edersiniz sizinle beraber çok kişi ilede aşk yaşadığını sorarsınız doğruluk yönünü aldığınız cevap yok yavrum yok aşkım olurmu öyle şey beni tanıyamadın mı yapar mıyım öyle şeyler ve ard arda edilen yalan yeminler tıpkı sahta yalan aşkları gibi sanal ya nasılsa ıspat edemez onun tatlı alışıla gelmiş kirişe alanlarına kanarsınız halbuki karşınızdaki kişi alışmış çok eşlilige yeminler etse ne çare buradan seslenmek istiyorum.Sohbet Chat Odalarında Yalan Aşklar Yalan Sevgilerle insanların canını yakan kendi egoları için başkalarının yıkımına sebep olan sizler bilir misiniz o yalanlarla kandırdığınız insanın hayatı sadece sanaldan ibaret değil.

Bilirmisinizki gercek hayatındaki dertlerini acılarını bilmezsiniz çünkü kendinizden egolarınızdan başka bir şey düşünmezsiniz bence egolarınızı şaçma sapan yalanlarla süslediğiniz egolarımızla kendinizi düşünmeyin bu dünyada ölüm var ölüm sanalda olsa kimseye edilmesin zulüm sözlerimle kırmak değil amacım bazı gerçekleri sergilemek istedim kusurumuz olmuşsa affola

 Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir