Sohbet Chat Muhabbet Sohbet Diyarı

Geveze Sohbet

Sohbet Chat Muhabbet Sohbet Diyarı

Kahvemi yaptım Sohbet Chat Muhabbet Sohbet Diyarı ile sohbet ederken kahvede iyi gider zaten burasıda olsa hayat benim için hiç çekilmez şükür chat odaları varda birazda olsa yalnızlığımın verdiği sıkıntılarımdan uzaklaşmama vesile oluyor.

Hani dilimiz değil elimiz konuşmuş yani yazmış olsada içimizden geçeni dile getiremediklerimizi yazıyoruz sonuçta buda bir nevi konuşma oluyor karşımdaki kişileri tanı masamda görme-semde hepsini arkadaşım dostum olarak benimsedim ne zaman sıkılsam bunalsam Sohbet Chat Muhabbet Sohbet Diyarında alıyorum soluğu karışan yok bunu yapma şunu yapma diyen yok neşemi mutluluğumu kederlerimi sıkıntılarımı rahatça dil getirerek rahatlıyorum.

Gerçek hayatta yapamadıklarımı sanal hayatta yapabilmem çok güzel insan gerçek hayatta bir kişiye derdini sırrını söylese duymadık kimse kalmıyor birin yanına iki katarak dilden dile dolaşıyor onun için kendimi bu gibi olaylardan uzak tutuyorum ve arkadaşlıklarım dostluklarımı buradan seçiyorum.

Benim için sanaldaki kişiler daha güvenilir.Daha doğrusu arkadaşlarımın bana verdiği güvenden dolayı bu derece cesaretli güvenilir konuşa biliyorum tabi diyeceksiniz.

Sanal ortamlarda yokmu dedi kodu oluyor tabiki insan oğluyuz her yerde her şekil dedi koduya meyilli kişileriz zannedersem bu genlerimizde var ama bana denk gelmedi şükürler olsun o türlü riyakar kişiler arkadaş çevremde seçimlerimi daima doğru yapmaya özen gösteririm.zaten karşımdaki kişiden en ufak bir şey hisettigim an kendimi geriye çeker uzak dururum.Sohbet Chat Muhabbet Sohbet Diyarı çoktandır katıldığım bir yer şükürler olsun ki henüz hüzne kapılacağım bir olayla karşılaşmadım.

Bunun sebebi ise buradaki ziyaretçilerin ve yöneticilerin ahlaki değerlerinin yerinde olmasından kaynaklanıyor olmalı-ki hiç üzülmedim yıpranmadım aksine burası benim tek rahatlayıp huzur bulduğum yer.

Hiç yapamazsam site sahibine  sataşıyorum onu kızdırıyor onun küplere binmesi ile ben rahatlıyorum zannerdesem az bencillik yapmış oluyorum ama Sohbet Chat Muhabbet Sohbet Diyarı kurucusu sahibide benim tatlı sataşmalarımdan memnun ki ben sataşmasam kendisi laf atıyor harbi değerli bulunmaz bir kişi lige sahip sagolsun hiç kırmadı.Degerli dostlar lafın kısası sizlerde benim gibi rahatlamak isterseniz Sohbet Chat Muhabbet Sohbet Diyarı ilk başta site sahibi tatlı atışmalarınız rahatlamanız için sizleri bekliyor

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
136 Okundu okuma
10 Ocak, 2017
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?