Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Sıra Bulucu NedirTürkiyenin Sıra Bulucu web sitenizin google arama motorlarındaki konumunu tespit etmenizi sağlayan bir araçtır. Üstelik üyelik gerektirmez ve sınırsız sorgu yapmanıza izin verir. IHS, farklı anahtar kelimeler için web sitenizin arama sonuçlarındaki konumunu tespit etmek isteyen kullanıcılar için sıra bulucu aracını ücretsiz sunuyor. Sıra bulucu aracı, bir anahtar kelimenin arama sonuçlarındaki konumunu inceleyebilmek için Google’ı 10 sayfaya kadar araştırabiliyor.

Aşağıdaki adımları izleyerek Sıra Bulucu aracını ücretsiz kullanabilir ve farklı anahtar kelimeler için web sitenizin arama sonuçlarındaki yerini tespit edebilirsiniz.

  • İlk olarak web sitenizin ana sayfasının URL’sini girin.
  • Anahtar kelimelerinizi ‘anahtar kelime’ kutusuna girin. Örneğin web sitenizde konusu “Sıra Bulucu” olan bir içerik var ve bu içeriğin arama sonuçlarındaki konumunu kontrol etmek istiyorsunuz. Bunun için kutuya yazmanız gereken anahtar kelimeler Sıra bulucu, Ücretsiz Sıra Bulucu, Google Sıra Bulucu  gibi anahtar kelimeler olmalıdır. Anahtar kelimeleri yazarken her bir kelimeyi ayrı bir satıra yazıyor olduğunuzdan emin olun.
  • Web sitenizin Google üzerinde kaçıncı sıraya kadar kontrol edilmesini istediğinizi seçin. Bu ücretsiz Sıra Bulucu Aracı, Google üzerinde 100. sıraya kadar olan konumları kontrol edebiliyor!
  • Ve son olarak da Anahtar Kelimenin Konumunu Bul seçeneğine tıklayın ve bekleyin. Eğer içeriğiniz arama sonuçlarında üst sıralarda yer alan bir konuma sahipse, araç bunu birkaç saniye içinde tespit edecektir. Fakat içeriğinizin anahtar kelimeleri 50, 60, ya da 100 gibi daha ileri konumlarda ise, araç tam konumları tespit edebilmek için biraz süreye ihtiyaç duyacaktır.

Sıra Bulucu Aracı’nın yardımıyla, hangi anahtar kelimelerin iyi sıralamalar elde ettiğini, hangi anahtar kelimelerin ise başarısız sonuçlar elde ettiğini hızlı bir şekilde kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Ayrıca aracımız, girmiş olduğunuz anahtar kelimeleri ya da anahtar kelimeler grubunu, web sitenizin hangi sayfasında yer aldığı fark etmeksizin kolaylıkla bulabilir!

Bu araç ile birlikte artık farklı sayfaların arama sonuçlarındaki konumlarını öğrenmek için Google üzerindeki sayfaları tek tek kontrol etmeniz gerekmiyor. Ozgurcesohbet’nin  Sıra Bulucu Aracı tüm bu işlemleri sizin için tek bir tıklama ile yapabilir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir