Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

SevdarüzgarıSevda Rüzgarı Sevda Rüzgarı sohbet odalarına öncelik ile hoş geldiniz arkadaşlar. En fırtınalı rüzgar sevdadan oluşur öyle değil mi ?Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Ben sizlere onuncu köyden sesleniyorum. Sevda rüzgarı sohbet odaların da sevgi ile oluşan değimli sohbetlere sizlerde eşlik etmek ister misiniz ? Sevda : tutkulu-merhametli-sezgisel ve romantik demektir. Bir tutkulu rüzgarlı yazılı sohbeti yapabilmeniz için üye olmadan sohbet odalarına giriş yapmanız mümkündür. Bir yaz akşamını düşünün. Aniden esen o hafif rüzgar. İçimize işleyen o huzur.

İşte sohbetinizi edeceğiniz kişiyi doğru seçerseniz bunun adı Sevda Rüzgarı olur. Değerli kullanıcılarımız sizler sohbetten ne kadar hoşnut olursanız bizler de bir o kadar mutlu oluruz. Dokunulun masada görülmese de : kalpte yer verilir bazılarına nedensiz. Sohbet etmek illa sevmek sevilmek değildir. 

Sohbetin tadını çıkarmak eğlenmek daha değerlidir. Bazen istemsizce gülersiniz. Bazen ise istemsizce üzülür. Ama hiç bir zaman unutmamalısınız ki : sohbet anca sohbeti anlayanlar ile yapılır. Yazılı sanal bir platform olmasına rağmen saygı çerçevesi içeriliğinde yapılmalıdır. İki can bir olunca benlik aradan çıkarmış. Gönül sevgiliyi bulmuşsa kuru dal bile çiçek açarmış. Kaptanı iyi olmayan bir gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez. Sevda rüzgar sohbet odaların da ise kendi yazılarınızdan sohbetinizden sizler sorumlusunuz. Sizler kiminle sohbet etmek istediğinizi kendiniz izlemlerinizle karar vermelisiniz.

Ey rüzgar sert esme özlediklerimin kokusu yüreğime gözlerim doluyor. Arkadaşlar Sevda Rüzgarı sohbet odalarına bekleniyorsunuz. Hayat düşünmek için o kadar da uzun değildir . Bırakın rüzgar sızı estiği yöne getirsin. Yaprak gibi gitmeyi göze almış bir kere. O esen rüzgar tamamen bahane.Ozgurcesohbet.comBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir