Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Sesli Chat Oda Yetkilisi NedirSesli Chat Oda Yetkilisi Nedir

Selam değerli arkadaşlar sitemiz açıldıktan sonra hepinizin bildiği üzere bazı değişikliklere yani yenileme sürecine girmişti.Tekrardan toparlanma aşamasında olan sitemize giriş sayısı tekrardan yükseldiği için bizler de yönetim olarak ortak bir karar alarak geveze sohbet odaları içerisinde görev yapacak arkadaşlar almaya karar vermiş bulunuyoruz.

ÖzgürceSohbet Oda Yetkilisi Nedir?

Görevli veya yetkili dediğimizde farklı isimlerle de olsa her yerde bulunan düzeni sağlamak amacıyla görev ve yetki verilmiş kişi anlamına gelmektedir.Bizim sitemizde yer alacak yetkili arkadaşlar ise oda kurallarını uygulamakla ve kişilere yardımcı olmakla görevlidir.Bizler odamızda bizlerden destek isteyen kullanıcılarımıza elimizden geldiğince yardım etmeli ve kullanıcının varsa sorunu sonlandırmalıyız.

Yetkili Olan Kişinin Görevleri Nelerdir?

Sesli Chat Oda Yetkilisi Nedir

Sesli Chat Oda Yetkilisi Nedir

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Görevlerimiz alttan üste doğru ilerlemek suretiyle kademeli bir sisteme sahiptir.Öncelikle kişileri düşük yetki ile başlatır ve site içi görevlerini ve yaptığı hareketleri esas alarak bu kişilerin yetkisini belli aralıklarla yükseltiriz.Bizler bu konuda çok titiz davranıyoruz.Bu konuda titiz olmamızın sebebinin başında yer alan kullanıcı memnuniyeti bizler için çok önemlidir.Yetkili arkadaşların başlıca görevleri;

1-)Yetkili sıfatında olan kişi kesinlikle kullanıcıları rahatsız etmemelidir.

2-)Görevli kişi kişinin izni olmadan kişiyi başka odaya çekemez ve özel mesaj atamaz.Hassasiyet gerektiren bir konu mevcutsa yetki esnetilebilir.

3-)Farklı bir Oda sahibinin odası içerisinde yer alan bir görevli arkadaşın o oda içerisinde yetki kullanması yasaktır.Şikayetçi olan birisi varsa bu durum yönetici arkadaşımıza iletilmelidir.

4-)Online saat sınırlaması koymasak da kişinin site içerisinde 3 – 4 saat aktif kalması gerekmektedir.

Sizlere alım yapacağımız yetkili arkadaşlarda gerekli olan belli başlı özellikleri yazmış bulunuyoruz.Sizler de sitemizde yetkili olmak için iletişim adreslerimiz üzerinden,makalemize yorum yaparak veya sohbet odalarımız içerisinde yer alan ”yetki al” odası aracılığıyla bizlere başvurunuzu yapabilirsiniz.Sitemizde yetki almak tamamen ücretsizdir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir