Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Mobil Parasız SohbetMobil Parasız Sohbet

Selam Günümüzde iyice yaygınlaşan ve hemen hemen her evde bulunan internet sayesinde aradığımız her şeyi bulmak çok kolaylaştı. Çoğunlukla internetin zararlarından bahse dil zararlı olduğu kadar yararları’da vardır. Mesela eğitim, eğlence ve bir çok konuda yararlar sağlayan internet çok kişi tarafından kullanılmaktadır. İnternet bir çok kişiye rahatlıkla ulaşabilme duygu ve düşüncelerini ifade edebilme platformudur. Sosyal arkadaşlıklar ile iletişim kurma olanağı sağlamıştır. İstediğiniz kişilerle isterlerse dünyanın diğer ucunda olsunlar görüntülü, sesli ve yazılı olarak görüşme imkanı bulabilirsiniz. İnternet üzerinden sohbet sitelerine girerek yeni arkadaşlıklar yeni dostluklar kurululabiliyor. Chat sitelerinin içinde bulunan Chat odaları yani sohbet eğlence yarışma odaları bulunmaktadır. İstediğiniz odaya girebilir yarışabilir Sohbete dahil olabilirsiniz. Site içerisinde isteklerinize yanıt verebilecek yetkili birileri mutlaka bulunacaktır. Chat odaları sizlerin daha iyi eğlenebileceğiniz daha çok keyif alabileceğiniz yerlerdir. Chat Odasında Sohbet ederken sizin kişiliğinize ve karakterinize yakın insanları tercih etmeniz sizin o Sohbetten yada yarışma odalarından birindeyseniz arkadaşlarınızla yarışmaktan daha çok keyif almanızı sağlayacaktır. Chat Odalarında uymanız gereken kurallar vardır. Mesela yarışma odalarından birindeyseniz çok hızlı yazmamaya dikkat edin bu sizin banlanmanıza sebep olacaktır. Bu durumda yetkili bir arkadaşınızdan banı açmasını rica edebilirsiniz. Flod yani peşpeşe yazma bu durumada dikkat etmelisiniz buda sizi odadan atacak yada yine banlanmanıza sebeb olacaktır. TrSohbet ederken dogru kelimeler seçmeye dikkat edin küfürleşmek ve argo konuşmak sohbet değildir bunu hiç unutmayın. Özel konuşmak istiyorsanız izşn almadan özele gitmeyin  bu sizi itici bir duruma düşürür.Saygıve seviye sizin ana kuralınız olsun. Yarışma odalarında ister tek isterseniz arkadaşınızı davet edip birlikte yarışabilir birinciliği elde edebilir listenin en başında adınızı görebilirsiniz.

Mobil Chat Odalarının Avantajları

Chat Odalarında her şehirden  insanlarla tanışabilir güzel arkadaşlıklarınızın başlangıcı olabilir. Bu arkadaşlarınızla real hayatınızda  görüşmek tanışmak isteyebilirsiniz. Parasız Sohbet ederken kırıcı olmamanız seviyeli konuşmanız arkadaşlarınız arasında sevilmenize ve saygı duyulmasını sağlayacaktır. Yarışma Odalarında yarışmanız sizi birinciliğe taşıyabilir adınızı listenin başına taşıyacaktır.

Sizde bizim gibi düşünüyorsanız saygıda kusur etmem seviye sınırlarını zorlamam arkadaşlarımı kırmam diyorsanız. Burası ozgurcesohbet.com aramıza Hoş geldiniz.2 Yorumlar

 1. belkiz

  22 Haziran 2018 at 08:28

  cok guzel ‘ve faydali bir sunucu olmus emeyi gecen herkese saygilarimi sunuyorum bizlere boyle faydali guzel seyler yaptiklari icin:)

  Cevapla
 2. sungurtekin

  22 Haziran 2018 at 08:30

  merhaba arkadaşlar öncelikle sitemiz hakkında kısaca birşeyler söylemek isterim sitemiz dedim çünkü aile gibiyiz evimiz oldu burası arkadaşlar candan ve samimi seviyeli sohbet ama yerine göre de makara tukara var saygıyı aşmadan sohbetin adresi bence burası samimi arkadaşlık ve dostluk burda ben bunun bir örneğiyim umarım bi bakalım diyip sizde burda kalanlardan olursunuz sizleride bu sohbet ağında görmek isteriz arkadaşlar sevgilerle

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir