Konya Sohbet Chat Odaları

yeni-sevgili-bulmak

Konya Sohbet Chat Odaları

KONYA SOHBET CHAT Odaları kanalları! Konya’nın resmi sohbet odaları platformu bedava yazışmalı muhabbetler etmeniz yönünde sizlere verilen hizmet seçeneklerinden faydalanmanız yönünde hizmetler sunulmaktadır.

Konya Sohbet Chat Odaları Sitesi hizmetleri herhangi bir ücret ödemesi gerçekleştirmeden faydalanabilmeniz yönünde sizlere verilen hizmetleri kullanabileceğiniz biçimde sizlere servis edilmektedir.

Konya mIRC programı uzun yıllardan beri Konyalıların en fazla tercih ettiği sohbet odaları kanalları içerisinde kullanabilecekleri sohbet platformu olarak sizlere servis edilmektedir.

Konya ve çevre illerden arkadaş aramaya katılan bayanlar ve baylar  KONYA SOHBET CHAT Odalarını  tercih ederek yeni arkadaşlarla tanışma imkânı yakalıyor.

Konya Arkadaşlık sitesi herhangi bir ücret ödemesi gerçekleştirmeden faydalanabileceğiniz biçimde sizlere sunulan hizmetlerden faydalanabilmeniz adına sizlere chat hizmetleri sunuyor!

Hemen profesyonel Konya arkadaş arama servisi ile sınırsız sohbetler etmenin ilavetenlığını burada yaşamaya başlayın, Konya Arkadaşlık servisi tamamıyla ücretsiz hizmet verdiği için sınırsız sohbetler etmeniz yönünde yardım eden en özel chat sitesi olarak kaliteli görüşme imkânı sağlamaktadır.

Hemen aradığınızı bulabileceğiniz, bulamadığınızı site içerisinde arama yapabileceğiniz sohbet odalarımızı ziyaret edin chat yapın.

Konya Hakkında Kısa Bilgi

Konya Türkiye ‘nin yüz ölçümü bakımından en büyük ili ve en kalabalık yedinci şehridir.31 ilçeden oluşan Konya ‘da TÜİK ‘in 2015 verilerine göre 2.130.544 kişi yaşamaktadır. 1830 ‘da kurulan Konya Belediyesi 1987 ‘de çıkarılan 3399 sayılı yasa gereğince “Büyükşehir” statüsüne kavuşmuş olup 1989 ‘ dan beri belediye hizmetleri bu statüye göre yürütülmektedir.2014 ‘te 6360 sayılı kanun ile büyükşehir belediyesinin sınırları il mülki sınırları olmuştur

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
172 Okundu okuma
27 Ekim, 2016
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?