Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

KKTC Kıbrıs Sohbet Odaları Chat SiteleriKKTC Kıbrıs Sohbet Odaları Chat Siteleri

Selam değerli Kıbrıslı kardeşlerim KKTC Kıbrıs Sohbet Odaları Chat Siteleri,ne hoş geldiniz sefalar getirdiniz.

Agios Sergios Agios Theodoros Agros Alaminos Apsiou Ayia Napa Ayios Tykhonas,Baf Choirokoitia Dhrousha Erimi Gazimağusa Girne Goudhi Gourri Güzelyurt Kakopetri Kalavasos Kazivera Khloraka Kissonerga Kouklia Larnaka Lasa Cyprus Latchi Lefkara Lefkoşa Lemithou Limasol Mandria Miliou Oroklini Paralimni Pedhoulas Peyia Pissouri Platres Polis Pomos Potamitissa Protaras Skarinou Sotira Tersefanou Tochni Trikomo»Troodos Vokolida Yermasoyia ve Yeroskipou.

Kıbrıs,ın bütün illerine ilçelerine hizmete açtığımız sohbet odalarımızda Türkiye için sunduğumuz hizmetlerin aynısını siz değerli dostlarımız içinde eksiksiz yerine getirerek faaliyete geçirdik istedik ki sizler ide aramızda görelim arkadaş dost olalım iki devlet bir millet olalım,bizlere Kıbrıs,ı anlatın görmediğimiz bilmediğimiz yerleri öğrenelim bilgi sahibi olalım bizler sizlerin arasında Türkiyeyi görmeyenlere memleketimizden bahsederek güzel bir arkadaşlığa dostluğa imza atalım.

KKTC Kıbrıs Sohbet Odaları Chat Siteleri bünyesinde sizlere hizmetleri arasında sohbet chat muhabbet seviyeli kaliteli bir şekilde sunulmaktadır ve radyo odamız canlı müzikleri ile sınırsız yayın yaparak sizlerin sohbetine eşlik etmektedir,Kıbrıs halkınında biz Türk halkı gibi eğlenceye düşkün olduğunuzu bildiğimiz için eğlence dalında oyun yarışma test İslam kelime gibi odalarımız dada arkadaşlarınızda yarışarak eğlenceli dakikalar geçire bilirsiniz.Tüm Kıbrıs halkını sohbet odalarına davet eder saygılarımızı sunarız.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz’ki Kıbrıs adasının kuzeyinde kurulu devlet. KKTC 1983 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir. Türkiye dışında hiçbir ülke tarafından tanınmayan devletin başkenti Lefkoşa’dır.Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Doğu Akdeniz’ki Kıbrıs adasının kuzeyinde kurulu devlet. KKTC 1983 yılında bağımsızlığını ilan etmiştir.

Türkiye dışında hiçbir ülke tarafından tanınmayan devletin başkenti Lefkoşa’dır. Resmi dili Türkçe olan ülkenin nüfusu yaklaşık 210.000 kişidir. Para birimi Yeni Türk Lirası’dır.k insan izlerine Lefkoşa – Limasol yolu üzerinde Sirokitya Chirokitia da ve Yeşil ırmak civarında rastlanmıştır.Bunlar cilalı taş neolotik 5800-2600 çağını yaşayan insanlardı. Kıbrıs’ın ilk otokton halkının Asya’dan geldiği yapılan kazılardan anlaşılmaktadır.Ortaya çıkarılan evlerin de kuzey mezopotamyadaki evlere benzemesi.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir