Keyfim sohbet Odaları

Keyfim sohbet Odaları

Keyfim sohbet . Seviyeli sohbet için keyfinizin yerinde olmasınımı bekliyorsunuz? Kaliteli sohbet ederken keyfiniz yerine gelebilir.
Her zaman dediğim gibi aslında şu irc sohbet dünyasında makalenin adının ne olduğu önemli değil. Önemli olan kullanıcıları sana ulaşabilmesidir.

İrc nedir ile ilgili bilginiz varmı? Ben İrc döneminin ilk bkatiyenngıcını bilmiyorum. Henüz zira ben beşikte bebektim.
Lakin;
1998 yılının yaz aylarında toplanan bilgilere göre Finlandia Oulu Üniversitesinin bilgi prosedür departmanında çalışan Jarkko WiZ Oikairen tarafından ilk IRC istemci ve sunucu yazılmış ve böylece IRC (internet relay chat) doğmuş olmuş.

Keyfim sohbet

Ben 2010 yılarında ortalama anca sanal sohbet hayatına giriş yaptım. Aslında biraz daha gelişmişti internet relay chat dünyası.
Güzel günlerdi şu anki kadar gösterişli olmasada. Eve sırf chat için bilgisayar almıştım.
Yani chat bir tutku diye boşuna demiyorum.

Keyfim sohbet
Ayrıyeten araştırmalara göre, Oikairen, OuluBox adında eş zamanlı konuşmaya imkân veren, tolsun.oulu.fi adresinden host edilen ve bir BBS (Bulletin Board System) server üzerinde çalışan bir software yazmış.
Chat’i oluşturmak için Jyiki Kuoppala ve Jukka Pihl tarafından yazılan uygulama kullanmış.
Bu bilgiler alıntı kuşkusuz malüm geçmişi edinebilmek için bizlerde teknoloji kullandık. Yoksa imkânsız benim o tarihleri bilmem.
Ama bu konu uzar gider. O yuzden çok uzatmadan Böylelikle IRC, 1988’in ağustos ayı sonunda doğmuş oldu. İlk IRC sunucuyu sohbettanesi olarak isimlendirilmiş.

Kısa bir bilgilendirme yaptık zira henüz internet relay chat’in ne anlama geldiğini ve açılımını bilmeyen var.

Nasıl chat yapılır
Hemen söyleyelim nasıl chat yapılır. Zaman kaybetmeden ister mobil sohbet girişi ile ister mirc sohbet girişi ile hemen sohbet içine gireceksin yada ozhurcesohbet.com/mirc.rar dan mirc indireceksin. Bilgisayar yoksa mobil sohbet girişi var.
Hemen sonrasında ve şimdi sohbet zamanı…
sohbet ile sohbet keyfim sizler için en kaliteli haliyle güzel sohbetler dileriz…

Sohbet sitesi olmak kolay bir iş değildir. Sayısız sohbet sitesi var. Evet şimdi sohbet.red makalesi bol olsa da Ozgurce Sohbet yalnızca bir tane var. O yüzden sohbet bence bizim işimiz

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
19 Okundu okuma
7 Aralık, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?