Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

İslami Sohbet Odalarıİslami Sohbet Odaları

Islami Chat
Sohbet odalarımız ne kadar tüm illere hitap etse de islami sohbet odalarında unutmadık. Bu kanalımız çok titizlikle takibi yapılır ve argo kullanan yada bad nick kullanan arkadaşların girişi ve konuşması yasaklanmıştır. İslami sohbet kanalında haftada 1 gün tüm kullanıcılara Kuranı Kerimin mealleri anlatılır. Kullanıcılar İslami bilgi çerçevesinde kendi aralarında bilgi paylaşımı yaparlar. Diğer sohbet kanallarından farklı olsa da kullanıcı sayısı yüksek bir kanaldır. Allah (C.C) katında tek din İslam dır . İslam bizlere son din olarak Allah (C.C) tarafından Hz Muhammed (S.A.V) peygamberimize gönderilen Kur’an-ı Kerim ile iletilmiş son dindir.Bundan başka bir din peygamberimizden başka peygamber olmayacaktır.
Allah (C.C) bizlere kitap olarak gönderdiği Kur’an-ı Kerim ile bize yaşamayı ve düzeni öğretmiştir. Bizlere toplumda nasıl davran cağımızı öğretmiştir. Bizlere kendisine nasıl kulluk edeceğimizi göstermiştir. Cennet ve Cehennemi bildirmiştir. Kısaca bir Müslüman nasıl olmalı her şey Kur’an-ı Kerimde mevcuttur.
İslami sohbet kanalı olarak biz bu yolda sizlerinde fikirlerinizi paylaşabileceğiniz bilgiler edinebileceğiniz bir yapı oluşturduk . Biz daha inanın reklam bile yapmadan beklediğimizden daha fazla katılım oldu sürekli din üzerine konuşmalar görüşler ve tatlı tartışmalar olmaktadır sitemizde doğru bildiklerini paylaşanlar bilmediklerini öğrenenler İslamiyet hakkında geniş bilgilere ulaşma şansını bur da bulabilmektedir.
Hem sadece kendimizi için değil diğer insanlarında Islama bakış açısını öğrenmek ve toplumların nasıl ibadet ettiğini araştırma şansını bur dan da sağlayabilmiş bulunmaktayız. Tabi ki herkesin diyar diyar dolaşıp bu görüşleri elde etmek gibi bir şansı yoktur. Bunun için sabit makale ve yazılara bağlı kalmak da ne derece doğru bilinmez direk insanların kendi düşüncelerinden yola çıkılarak elde edilen fikirler daha faydalı olacaktır.

İslami sohbet bu eksikliğin farkında olduğunu gördü ve bunun üzerine giderek geniş bir kitle oluşturdu. Bur da kesinlikle bir grup oluşturma peşinde değiliz yada topluluk uğraşı içinde değiliz her birey tek başına bir olgudur. Herkes serbesttir burada demokrasi mevcuttur tabi bardak taşmadığı sürece biz her zaman sizlerin incinmemesi için 7/24 denetim deyiz istismarcılara karşı olarak önlem almak görevimizdir.
Zekanızı tazelemek için koyduğumuz soru cevap botu ile eklenen sorularla İslam’i bilgilerini hem tazeler hem de yenilerini ekleyebilirsiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir