Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

İslami Evlilik Sitesi Ciddi Evlilik Sitesiİslami Evlilik Sitesi Ciddi Evlilik Sitesi

Ciddi Evlenmek İstiyorum Diyenler Eş Adaylarınız Sizleri Bekliyor

Türkiye‘nin en güvenilir ve en seçkin  büyük  İslami Evlilik Sitesi Ciddi Evlilik Sitesine hoş geldiniz. İslami değerler doğrultusunda örf ve ananelerimize göre evlilik yolunda ciddi adımlar atmak isteyen bayları bayanları bir araya getiriyoruz. Sitemizde hizmet vermeye başladığımız ilk günden bugüne çok çiftimizin evlenmesine tanık olduk. Gayri ahlaki bir durumun söz konusu olmadığı bu sitemizde ciddi karalarınızla siz de katılarak özlemini çektiğiniz ruh ikizinizi bulup mutlu yuvayı kurabilirsiniz.İslami Evlilik Sitesi Ciddi Evlilik Sitesi sohbet odalarımıza Türkiye’nin ve Dünyanın dört bir yanından katılan yüzlerce bay bayan bekar yada dul insanlarımız mevcut olup hepsininde tek amacı gönüllerine göre bir eş adayı bulmaktır.Peki islami evlilikte nelere dikkat edilmeli aşagıdaki yazımıza bir göz atalım.
Evlenmek isteyenler,

Eşlerinin dinimizin bildirdiği ahlâka sahip olmalarına önem vermelidir. Dış görünüşe aldanıp da yanlış karar vermekten sakınmalıdır. Çünkü evlilik hayatına başladıktan sonra, geri dönmek zordur ve kötü huylu kimsenin, bundan sonra düzeltilmesi de kolay değildir.

Aradığımız vasıfların çoğu karşı tarafta var ise, karar vermek için yeterli sayılabilir. Lüzumundan fazla ince eleyip sık dokuyan, kendine bir türlü aday beğenemeyen, kolay kolay evlenemez.

Müstakbel eşler birbirinde aradıkları vasıfları bulurlarsa, sonraki devreler için iyi bir başlangıç teşkil eder. Bulunması zaruri lazım olan vasıflar yoksa, (Ben seviyorum) diyen gençlerin, bu yolda şuursuzca hareketlerle ebeveynlerini üzmeleri çok yanlıştır. Ana-babalar da, aranan vasıflar var ise sebepsiz yere mesela maddi menfaatler yüzünden gençlerin evlenmesine mani olmamalıdır.

Aşırılıktan uzak durmak gerekir. Dört dörtlük bir talip bulmak zor, hatta imkansızdır. Unutmamalı ki, kusursuz dost arayan dostsuz kalır; noksansız eş arayan eşsiz kalır.

Gençlere tavsiyemiz, salih ana-babanın tavsiyelerine mutlaka uymalıdır! Ana-baba, oğlunun veya kızının evleneceği kişiye, evlatlarının gözü ile bakmaz. Acı tecrübelerin verdiği firasetle bakar.

İslami Evlilik Sitesi Ciddi Evlilik Sitesi hayırlı kısmetler temenni eder saygılarını sunarBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir