Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

İrc sohbetSeviyeli Sohbet ten sonra .Bu gün ki konumuz irc sohbet chat nedir kısa bir şekilde anlatmaya çalişcam
Etrafımızda pek çok insan aynı anda internette sohbet ediyor.


Düşünmemiz gereken ise şu, biz bir bilgisayar ile internete bağlanabiliyoruz, farklı insanlarla aynı anda internete bağlıysak eğer o zaman o insanlarla gerçek zamanlı olarak, karşılıklı sohbet edebiliriz.
İnternete bağlıyken ve sohbet ediyorken yazdıklarımız anında karşımızdaki insana gönderilir, karşıda ki insanın yazdıkları da anında bizim bilgisayarımızda görünür. İnternete giriş yaparak sohbet (Chat) ettiğimiz IRC’nin (Internet Relay Chat) kısa özü bu.
Herkes internette farklı chat sitesinde sohbet eder ama IRC’nin esası: chat sunucusuna giriş yapmak için bir IRC programı indirdikten ve internete giriş yaptıktan sonra bu programa IRC sunucularının isimlerini(adreslerini) yazar ve bu sunuculara giriş yaparız.


Edindiğimiz IRC programı bize giriş yaptığımız sunucudaki sohbet edebileceğimiz odalarını gösterir. Bu chat odalarından herhangi birine girip, o odada sohbet için bekleyen diğer kullanıcılarla anında yazışabilir ve güzel bir arkadaşlık/dostluk ortamı kurabiliriz.Seviyeli chat-Trchat
IRC Sohbet yazışarak gerçekleştirilir, metin tabanlıdır. Internet üstünden metin tabanlı olan ve çok yaygın kullanılan bir diğer chat programı ise mIRC‘dir.
Eğer herhangi bir mIRC programınız yoksa web girişi ile giriş yapabileceğiniz chat odaları olduğunu söylemeden geçmeyelim. Yani herhangi bir IRC yazılımıyla IRC chat sunucusuna giriş yapmak yerine, web sayfasına giriş yaparak girmek istediğiniz chat sunucusunu yazarak giriş yapabilirsiniz. Web ile de sohbetimizi bu şekilde de devam ettirebiliriz.2019 taze paylasim damlachat.com  olsun

OzgurceSohbet,geveze chat,Sohbet chat siteleri,Sohbet cafem,Özgürce sohbet mobil,mobil sohbet,Seviyeli Sohbet,sohbet,chatBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir