Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

byfetbazİki Diyarbakırlı Genc

Diyarbakırlı iki Çok iyi arkadaş varmış.Durumları çok kötü bir gün  gazetede bir ilan görmüşler

kızıl delili kellesine 2000.tl ödül veriliyormuş bu iki arkadaş sevinçten bir birlerine sarılıp çölün yolunu tutar bir çadır kurup sabah olmasını beklerler iki arkadaştan biri erken uyanip çadirin  dişina cıkar.

Birde ne görsün her yerleri kızıl delililerle çevrili çadırın içine geri girip arkadaşina seslenir lannn oglum muhoooo kalk kal paranın amina koyduk 😀Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir