Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Google AdsenseGoogle Adsense

Selam Arkadaşlar .Bugün Google’nin bir ürünü olan Google Adsense hakkında kısa bir bilgilendirme adı yazılmış makalemizi birlikte inceleyeceğiz.

Google Adsense nedir? 18 Haziran 2003 yılında ilk hizmetine başlayan Google Adsense her aşamada bulunan internet sitelerinin sitesinin içerisindeki içerikle alâkalı reklamları sitelerinde göstererek para kazanmalarını sağlayan bir hizmettir. Reklamlar ve siteye giren kullanıcıların sitede aradıkları konulara ve ilgisini çekecek olan şeylere uygun olduğu için hem sitenin kalitesini arttırır aynı zamanda ise o site üzerinden para kazanmasını sağlamaktadır. Para kazanma yönetimi 2 şekilde gerçekleşir gösterim ve tıklama olarak. Sitenin içerisine göre verilen bu reklamlar içeriğin kalitesine göre parada da artış göstermektedir. Google bu hizmeti dünyanın her yerinde uygulamaktadır. Site sahipleri için, Google Adsense’ye katılması ön başvuru ve incelemeler sonunda gerçekleşir. Adsense’ye katılmak eskiye göre daha da zorlaşmıştır. Google’nin uyguladığı politikalar ve sitenin kalitesine göre Adsense üyeliği kabul edip etmeme şansına sahiptir. Adsense sayfalara yerleştirilmiş olan reklamları kendi üzerinde yayınlayarak hedef kitleye ulaşmaktadır. Ayrıca bir para kazanma yolu ise arama sonuçlarında gösterilen reklamlar sayesinde de Google üzerinden para kazanmanız mümkündür.

Eğer siz daha önce Google Adsense hizmetine üye olmadıysanız ve internet üzerinden para kazanmak istiyorsanız kesinlikle bu ürünü denemelisiniz. Başvurunuzun kabul edilip edilmeyeceği hakkında bir kesinlik veremiyoruz; lakin siz şansınızı denemelisiniz.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir