Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Gönül sohbet OdalarıYeni Nesil olan Gönül sohbet ne hoş bir konudur değil mi? Gönlümüzün sohbeti. Herkes ister gönlündeki sohbetin gerçek olmasını. Fakat bazı durumlarda insanlar mı yoksa hayat şartlarımı bilmiyorum izin vermeyen.

Ama ne kadar seversen sev, anladımki kar etmiyor sanal sohbet hayatında. Sevgi, yaşanmışlıklar bile saygısızlık eden insanı durduramıyor. Aslında en önemlisi kadın bana hakaret ederken sevdiğim dedim adamın izin vermiş olması.

Anladığım şuki, şu sanal sohbet hayatı boyunca kendim hiç çıkar gütmedim. Ama gördümki sevdiğim dedim adam bile çıkar peşindeymis.

Hayat bana sağlık versin demekten diğer birşey çıkmıyor ağzımdan. Sanal sohbet aşkı bana iyi gelmiyor. Sayesinde sağlığımdan oldum. Şimdi hernet gözü aydın. Çünkü ben sevdiğimden vaz geçtim.

Gönül sohbet Siteleri


Vazgeçmek, her zaman zayıflık değildir. Bazen bırakacak kadar güçlü olmaktır. Gerektiğinde vaz geçmekse sevdaya dahildir. Bazen gerçekten hak etmediğini düşünürsünüz karşınızdakinin.
Bazen kafanız karışır sağlıklı düşünemezsiniz. Öyle çok seversiniz seversiniz ama, gelip sana filanca şahsa numara verdinmi diye sorabilecek kadar seni tanımadığını görürsünüz. Oysaki bilmeliydi onu hayatına aldığımda herkesi herşeyi silmeye başladığımı.
Bir dönüm noktası yaptım onu ve o yüzden sevdim onu. Sevmek istediğim için sevdim. Aslında tüm mesele işte burdaydı. Ben ona inandım, ben ona güvendim tüm mesele bu. Daha ilk geldiği an bana gelen bir armağan dedim. Ben yanısıra öyle bir kadın görmeyi ve o sözleri duymayı hak etmedim.

Sevgilim Mobil sohbet


Ah be sevdigim adam beni ne zaman anlacaksın sen. Kızdım estim, gürledim ya. Yine seninle sakinleştim ben. Ama bak buralarda hatıralar var. Biliyor musun ben sohbet sitesi makalesi yazarken başka birina kurgu yaparım. Lakin şayet makale kendimeyse neyse onu baz alıyorum.

SBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir