Gönül sohbet Odaları

Gönül sohbet Odaları

Yeni Nesil olan Gönül sohbet ne hoş bir konudur değil mi? Gönlümüzün sohbeti. Herkes ister gönlündeki sohbetin gerçek olmasını. Fakat bazı durumlarda insanlar mı yoksa hayat şartlarımı bilmiyorum izin vermeyen.

Ama ne kadar seversen sev, anladımki kar etmiyor sanal sohbet hayatında. Sevgi, yaşanmışlıklar bile saygısızlık eden insanı durduramıyor. Aslında en önemlisi kadın bana hakaret ederken sevdiğim dedim adamın izin vermiş olması.

Anladığım şuki, şu sanal sohbet hayatı boyunca kendim hiç çıkar gütmedim. Ama gördümki sevdiğim dedim adam bile çıkar peşindeymis.

Hayat bana sağlık versin demekten diğer birşey çıkmıyor ağzımdan. Sanal sohbet aşkı bana iyi gelmiyor. Sayesinde sağlığımdan oldum. Şimdi hernet gözü aydın. Çünkü ben sevdiğimden vaz geçtim.

Gönül sohbet Siteleri


Vazgeçmek, her zaman zayıflık değildir. Bazen bırakacak kadar güçlü olmaktır. Gerektiğinde vaz geçmekse sevdaya dahildir. Bazen gerçekten hak etmediğini düşünürsünüz karşınızdakinin.
Bazen kafanız karışır sağlıklı düşünemezsiniz. Öyle çok seversiniz seversiniz ama, gelip sana filanca şahsa numara verdinmi diye sorabilecek kadar seni tanımadığını görürsünüz. Oysaki bilmeliydi onu hayatına aldığımda herkesi herşeyi silmeye başladığımı.
Bir dönüm noktası yaptım onu ve o yüzden sevdim onu. Sevmek istediğim için sevdim. Aslında tüm mesele işte burdaydı. Ben ona inandım, ben ona güvendim tüm mesele bu. Daha ilk geldiği an bana gelen bir armağan dedim. Ben yanısıra öyle bir kadın görmeyi ve o sözleri duymayı hak etmedim.

Sevgilim Mobil sohbet


Ah be sevdigim adam beni ne zaman anlacaksın sen. Kızdım estim, gürledim ya. Yine seninle sakinleştim ben. Ama bak buralarda hatıralar var. Biliyor musun ben sohbet sitesi makalesi yazarken başka birina kurgu yaparım. Lakin şayet makale kendimeyse neyse onu baz alıyorum.

S

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
22 Okundu okuma
13 Aralık, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?