Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Geveze Sohbet odalarıGeveze Sohbet odaları

Değerli Geveze Ailesi .Yazı bulunduğu tarihten bu yana en etkili iletişim metodudur. Pek çok zaman karşımızdakine hislerimizi sözlerle ifade edemiyor ken, yazmak pek çok engeli aşabileceğimiz bir zemini bize sunuyor. Düşünün ki, aşk ilanlarının çok büyük bir kesimi sözlü yapılmaz. Bu noktada iletişim aracı aşk mektubudur ki, hiç tanımadığınız birisine selam vermek yerine ona sohbet odaları üzerinden merhaba demek çok daha kolaydır. Pekiyi tanımadığınız birisine sohbet teklifini sözel olarak yapabiliyor musunuz? Bu konuda rahat olan azınlıktan değilseniz, bu pek çok zaman oldukça olumsuz biçimde sonuç elde etmenize neden olabilir. Ona ne söyleyeceksiniz? Ayrıca her ortamda sesli sohbet yapabilir misiniz?

Diyelim ki, çok iyi bir konuşmacısınız, hiç heyecanlanmıyor ve asla takılmıyorsunuz. Akıl almaz hitabet yetilerinizi şehirler arası bir otobüste sergileyebilir misiniz? Bizce bunu denemeyin bile…
Yazdıklarınızın ne anlattığını, yalnızca karşınızdaki bilir ve görür. Oysa konuşmak sizi herkesin fark edebileceği bir eylemdir ve gizliliği söz konusu değildir. Kaldı ki, özel görüşmelerinizi kamuya açık biçimde yapmak sizin de tercihiniz olmasa gerek. Geveze sohbet ve Geveze Sohbet odaları uygulamalarını kullandığımız platformların genellikle ses çıkaramayacağımız yerler olması nedeniyle etkili bir iletişim söz konusu olmayabilir. Örneğin; işyerinde chat yaparken sohbet odalarıüzerinden dilediğinizi yazar ve kimseye yakalanmazsınız. Oysa konuşmak zorunda olmak, işte, evde, okulda veya dışarıda saklayabileceğiniz bir eylem değildir.

Ayrıca, konuşmak bir gizemi de ortadan kaldırır. Bilinmezlik her zaman çekicidir ki, pek çoğumuz bu sebeple sohbet odaları üzerinde zaman geçiririz. Sadece kendimizi saklamak ve güven toplamak için değil, karşımızdakilerin fiziksel özelliklerinden arınıp, kafasının içini görebildiğimiz tek yer kuşkusuz sohbet odaları olacaktır. Yazılı sohbet, her ne kadar anonim bir ortamsa da, hiç kimse yazdıkları ile karakteri arasına ciddi bir çizgi çekemez. Yani, sohbet ettiklerinizin karakteri yazdıklarından net biçimde ortaya serilecektir. Eğer karşınızdakini tam anlamıyla tanımak istiyorsanız, ona dilediğiniz kadar soru sorabileceğiniz ve cevaplarını kelime sınırı olmaksızın, sadece size özel olarak alabileceğiniz ortam kesin olarak sohbet odaları olacaktır.

Sesiniz Güzel mi?

Elbette kimseye şarkı söylemek durumunda değilsiniz. Ancak, kimilerimizin, hatta pek çoğumuzun karşımızdakini ikna edecek yeterli niteliklere sahip bir konuşma yetisi yoktur. Tabii bir TV Spikeri veya tiyatro oyuncusuysanız, o zaman oyunu çok iyi oynayabilirsiniz ancak, bu sefer de karşınızdakini zora sokabilirsiniz. Zira büyük ihtimalle o da sizin gibi mükemmel bir sese sahip olmayacaktır. Şanslı azınlıktan değilseniz, sohbet odaları üzerinden yazışmaya balayın zira ruh eşinize ulaşmak için her an zaman kaybediyorsunuz.

Gizli Kalmak Bazen İyidir

İnsanoğlu zaman zaman sadece içini dökmek ister. Bu durumda tanınmadan dertleşmek isteyebilirsiniz ki, sohbet odaları size bu zemini mükemmel biçimde sunar. Dünya üzerindeki herhangi birisiyle sohbet edebilir, özel hayatınızdan işinize kadar her konudan ona bahsedebilir, sınırsızca dertleşebilirsiniz. Yeryüzündeki en iyi terapi yöntemine bütünüyle bedava ulaşmak ve gizli kalmak istiyorsanız, işte size fırsat…

Bedavadan Daha Ucuz

Sesli sohbet alt yapıları çoğunlukla ücretlidir. Oysa klasik sohbet odaları hiçbir ücrete tabi değildir. Ayrıca sesli sohbet sistemi ücretsiz olsa dahi ciddi bir veri trafiğine sahip olduğundan internet paketinizin saatler içerisinde bitmesi söz konusu olacak ve bu iş size bir miktar pahalıya mal olabilecektir. Mobil sohbet veya masa üstü sohbet odaları ise ne uygulamanın kendisi için bir ücret gerektirir, ne de veri miktarınızı sömürerek ek maliyetlere katlanmanıza neden olur.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir