Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Geveze Chat OdalarıGeveze Chat Odaları

Selam Değerli Ozgurce Sohbet Ailesi .Gündelik hayatın stresinden bir an olsun sıyrılıp, hiç tanımadığınız insanlarla dahi bedavaya sohbet edebileceğiniz bir zemin arıyorsanız, Geveze Chat Odaları sizi çağırıyor. Mobil cihazların hemen herkesin elinde olduğu günümüzde mevcut internet şebekesini kullanarak, herhangi bir ek ücret ödemeden sohbet edebilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken Mobil sohbet uygulamasını cihazınıza yüklemek veya yerleşik internet tarayıcı ile bağlanmak. Sisteme giriş yaparken hiçbir kişisel bilginiz vermiyor ve kayıt olmuyorsunuz. Tamamen anonim bir şekilde Sohbet Sitesi yapabileceğiniz uygulamaya ise uygulama marketlerinden erişebiliyorsunuz. Yeni insanlarla tanışa bileceğiniz ve dilerseniz her gün başka bir sosyal çevreye yelken açabileceğiniz uygulamaya hemen dahil olun. Sohbet sistemi asla izinizi sürmez ve bilgilerinizi kaydetmez. Sistemin doğası gereği izlenebilmesi mümkün değildir. Bu sayede gizliliğinizi koruyarak bu platformlarda dilediğiniz gibi sohbet edebilirsiniz.

Geveze Chat Nedir?

Geveze Chat, İngilizce kökenli, ayak üstü sohbet manasına gelen bir kelimedir. Tabii Mobil sohbet bunun oldukça ilerisinde bir uygulama zeminini kullanıcılarına sunmaktadır. Noktadan noktaya veri transferi mantığı ile çalışan sistem, bir sunucu üzerinde bir çok kullanıcının bağlanarak yalnızca metinle iletişim kurmalarını sağlar. Kullanıcıların gönderdikleri mesajlar cihazları açık kaldıkça kalıcıdır. Sunucu veya kullanıcı sistemi kapattığında yazışma geçmişi silinir. Dolayısıyla chat uzun zamandır anonim sohbet için en çok tercih edilen zemindir. 90’lı yıllarda internet dendiğinde akla ilk gelen unsur olan mIRC sistemi, günümüzde Mobil sohbet uygulamaları ile ceplerimize taşındı. Üstelik artık çok daha hızlı ve verimli, neden siz de denemiyorsunuz?

Mobil Sohbet Nasıl Kullanılır?

Mobil sohbet uygulamasına dahil olmak için öncelikle internete bağlı bir cihaza ihtiyacınız var. Bilgisayar veya mobil cihazlarla kullanabildiğiniz sisteme, dilerseniz uygulama üzerinden veya internet tarayıcı ile bağlanabilirsiniz. Sisteme bağlandıktan sonra yapmanız gereken tek işlem; kullanıcı adınızı seçmek olacaktır. Tercih ederseniz, sisteme kayıt olarak özel üye olabilir ve kullanıcı adınızı rezerve edebilirisiniz. Özel bir nick name sahibi olabilmenizin de mümkün olduğu sistem, 7 gün 24 saat açık kalmakta ve kullanıcılar dahil oldukları ölçüde yazışabilmekte dir.
Sistem herhangi bir güvenlik riski barındırmaz. Chat alt yapısı üzerinden bilgilerinize, lokasyonunuza veya diğer herhangi bir bilgiye erişilebilmesi mümkün değildir. Sistem yapısı gereğince kendisi dahi sizin nerede olduğunuzu tespit edemediğinden, kötü niyetli kişiler veya kimliğinizi öğrenmek isteyenlerin Mobil sohbet yazılımını kullanarak herhangi bir amaca erişmeleri mümkün değildir.

Mobil sohbet uygulamasında, her chat alt yapısında olduğu gibi sohbet odaları vardır. Dilediğiniz sohbet odasına giriş yapabilir, hatta dilerseniz siz bir oda açarak kullanıcıların buraya bağlanmalarını sağlayabilirsiniz. Özel sohbetleriniz için birebir ekran açabileceğiniz gibi, kanalda tüm grubunuzla sohbet de edebilirsiniz.
Sistemde açık ve aktif biçimde kullanılan bir çok Mobil sohbet kanalı bulunur. Bu kanallardan dilediğiniz herhangi birisine bağlanabilir, sohbet deneyimini dünyanın her yerine taşıyabilirsiniz. Zira mobil sohbet uygulamasını kullanmak için wifi veya sabit internet bağlantıları gerekmez. Otobüste, uzun yolda veya şehrin herhangi bir yerinde akıllı telefon veya tabletlerinizle bağlantı kurabilirsiniz. Sizinle aynı şekilde sisteme bağlanan diğer kullanıcılara doğrudan ulaşabilir ve onlara yazmak için izinli olmazsınız. Elbette kullanıcılar size cevap vermeme özgürlüğüne sahiptir ki, eğer doğru biçimde iletişim kuruyorsanız, yeni arkadaşlıkların kapısı kolayca aralanabilmektedir. Elbette bu platformda da kurallar vardır ki, her kanalın kendine özgü kuralları, açılışta belirtilir. Herhangi bir kural ihlali durumunda sistem sizi uyarmakta ve yönetim tarafından mesaj almakta veya cezalandırıla bilmek tesiniz. Bu nedenle sistem içerisinde seviye de oldukça nitelikli olup, saygı çerçevesinde Geveze arkadaşlıklar kurulabilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir