Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Flört Ederken DikkatFlört Ederken Dikkat

Selam Değerli okurlarımız bu gün sizlere Flört dönemi iki kişinin bir ilişkiye başlayıp başlayamayacağına karar verdiği, birbirlerini tanımaya başladıkları ilk aşamadır. Sonrasında bir ilişkiye dönüştüğünde tatlı anılar olarak hatırlanacak ve çoğu kişi tarafından sevgililiğin en güzel zamanları olduğu söylenen bu zamanlarda kişiler birbirini keşfederler.

Flört dönemi ilişkinin temelidir ve en önemli adımıdır. Bu dönemde tam olarak bir uyum sağlanması gerekir ki ilişki sağlam temellere kurulsun. Flört döneminde kimi zaman karşıdaki kişiye olan aşırı ilgi hatalar yapmanıza ve olmadığınız biri gibi davranmanıza neden olabilir. Bu dönemde yoğun duygular nedeniyle kişi yaptığı hataları çok sonradan fark eder.

Sağlam Temelli Bir İlişki Kurun

Eğer karşınızdaki kişi bu detayları önemsiz bulursa şanslısınız. Ancak çoğu zaman bu dönemdeki her hata büyük sonuçlar doğurur. Çünkü henüz oluşamamış bağlılık hissi nedeniyle ayrılma aşamaları bu noktada daha kolaydır.

Flörtte nelere dikkat etmelisiniz? Aşırıya kaçmadan ilişkiyi nasıl sağlam tutabilirsiniz? Gelin birkaç tüyo verelim. Duyguları yönetmek çok zordur ama bu dönemde bu dengeyi sağlamalısınız. Öncelikle aşırıya kaçmayacak şekilde kendinize güvenin. Özgüven bir ilişkide en önemli noktadır. Çünkü bu dönemde heyecan ve aşırı hayranlık duygusu flörtü devam ettirecek faktördür.

Korkmak Size Bir şey Kazandırmaz

Karşınızdaki kişiyi kaybetmekten korkmayın. Çünkü ne kadar korkarsanız, o kadar duygularınız kontrol edilemez hale gelecek ve kaybetme ihtimaliniz o kadar artacaktır. Olduğunuz gibi davranın. Başka bir kimliğe bürünmeyin. İlişki bu temellere kurulduğunda karşınızdaki kişi gerçek kimliğinizi fark ettiğinizde size güven duygusunu kaybedecektir. Ayrıca başkası gibi davrandığınız bir ilişkide mutlu ve huzurlu olmanız sizin için de zor olacaktır.

İlişkilerde canlılık katmak amacıyla ufak kavgalar yaratmak aşırıya kaçmadığı sürece sorun yaratmaz. Ama bunu aşırıya kaçırırsanız karşınızdaki kişiyi kaybetmeniz kaçınılmaz olacaktır. Size tavsiyemiz çok büyük bir sorun olmadığı sürece sorun yaratmamalısınız.

Sahiplenmeyi Abartmayın

Henüz flört döneminde olduğunuz kişiyi aşırı derecede sahiplenip boğmayın. Bundan hoşlanacağını düşünebilirsiniz ama bu bir noktaya kadardır. Bir süre sonra sizden sıkılmasına neden olacaktır. İkiniz için de özgürlük alanları olmalı ve bu dönemde birbirinizden sıkılmamalısınız. Bir sorun olduğunda dostça konuşun ve seviyeyi her zaman koruyun. Bir ilişkide saygı en önemli şeydir.

Bunu kaybettiğinizde ilişkinin devam etmesinin bir anlamı yoktur. Flört dönemi en güzel dönemlerdendir. Bunu kendinize işkenceye çevirmek yerine bunun tadını çıkarmalısınız. Yeni birini keşfetmek her zaman en güzelidir.

 1 Yorum

  1. Sevda

    7 Şubat 2018 at 10:14

    Güzel bir sohbet odası siteyi kuran herkesin emeğine sağlık tesekur ediyorum Herkese De tavsiye ediyorum….

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir