Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

FacebookFacebook

Facebook, kullanıcıların internette etkileşim kurmak ve içeriği paylaşmak için birbirlerine bağlanmalarını sağlayan ücretsiz bir sosyal ağ . 2004 yılında başlatılmıştır. Kurucusu Mark Zuckerberg’tir .

 

Facebook başlangıçta Mark Zuckerberg’in sonunda okuduğu Harvard Üniversitesi öğrencileri için bir sosyal ağdı. Ancak, diğer ABD üniversitelerine de hızla genişledi.

 

ortalarında 2007 yılında Facebook’tan İspanyolca versiyonlarını (bir dilde ilk vardı diğer , İngilizce dışında Fransızca ve Almanca), gönüllü kullanıcılar tarafından çevrilmiş olan ve farklı ülkelere yayıldı. Kötü niyetli bir büyüme ile Facebook, dünya çapında 1.000 milyon kullanıcısına 2012’de ulaştı .

 

Facebook ozgurcesohbet.com, kullanıcılar için ücretsiz ve pankart   ve sponsor gruplar içeren maruz kalan reklamlardan gelir üretiyor .

 

Facebook kullanmak hem kullanıcılar tarafından kullanılabilir bunu şirketleri, markalara ve yıldızlar için vs. metinler, fotoğraflar, videolar, arkadaşlarıyla iletişimi koparmamak yayımlamak bu sosyal ağ üzerinden reklam iletişimi arttırmak.

 

Kullanıcılar, e-postaları aracılığıyla kaydolabilir ve fotoğraflar, kişisel ilgi listeleri ve genel ve özel bilgileri içeren profiller oluşturabilir. Buna ek olarak, Facebook,kullanıcıları arasında özel ve kamusal mesaj alışverişine izin verir, iki bandın geri dönüşü ve geri dönüşü için iletişim olur.

Üyelerin ayrıntılı verilerini görüntüleme, aynı ağ üyeleri tarafından doğrulanmış, arkadaşları onaylanmıştır veya herkes için özgür olabilir. Böylece, Facebook’daki profillerin yanı sıra sosyal ağda yayınlanan içerik, kullanıcı tarafından erişime izin verilen herkes tarafından görülebilir.

Facebook’un kullanıcıya sunduğu bazıtemel araçlar şunlardır:

Kullanıcının, kendisini ve kişisel verilerini (doğum yeri ve tarihini, okuduğu kurum, çalışma yeri, ilgi alanları, vb.) Yerleştirdiği profil .duvar kullanıcı bir alandır, ‘ın kullanıcı ve üzerinde bu yazma mesajlar veya post fotoğraflar, videolar ve bağlantılar arkadaşlar hem veriyor profil sayfasında.

Etkileşimlerin ve tüm kişilerin farklı işlemlerinin nerede göründüğü bildirimler .Olaylar Bir etkinlik veya belirli bir aktiviteye tüm arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

Anında mesajlaşma veya sohbet  ve video görüşmeleri, arkadaşlarınızla gerçek zamanlı olarak konuşmanıza olanak sağlayan bir hizmet. Ağ üzerindeki diğer kullanıcılar tarafından yayınlanan içerikle etkileşimde bulunmak için farklı seçenekler olan etkileşim düğmeleri(seviyorum, kendimi eğlendiriyorum, beni şaşırtıyorum, üzgün ve kızdırıyorum).

Kullanıcıların cep telefonlarını, akıllı telefonları veya akıllı telefonları ve tabletleri görmesini ve bunlara erişmesini kolaylaştıran mobil cihazlar için uygulamalar .

Facebook NedirBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir