En Eski Sohbet Chat Odalarım Unutulmayan Anılarım

Sohbet Odam Chat Odam Benim Tutkum

En Eski Sohbet Chat Odalarım Unutulmayan Anılarım

ozgurce sohbet En Eski Sohbet Chat Odalarım Unutulmayan Anılarım İnternet yeni yeni yaygınlaşmaya başladığı ilk zamanlardı yada benim İnternet le ilk tanışma günlerim olması gerek tam hatırlamıyorum.Merak ya işte insanoğlu zaten her zaman her şeyi merak eder bu merak ben dede uyandı görüyordum hep sohbet sitelerini ama ilgimi çekmiyordu.

Günden gün bu tür yerlerin çoğalması nedeni ile artık gerçekten merak eder oldum ve bedava sohbet bedava chat yazan  bu sohbet odalarından içeri girdim girdim ama o günler birde bana sorun nasıl girdim. Nasılmı girdim sanki büyük bir toplum içine çıkacakmış herkes beni görecekmiş gibi heyecan ve elim ayağım titriyordu ve içeri girdim çok kişi bir şeyler yazıyor ilk deneyim ya kimin kime yazdığını ne yazdığını bile anlamam çok güçtü ama hoşum ada gitmişti.Arama motorunda kısa sürede yükselen herkesin dikkatini çeken yerler olduğu için epeyce katılımcıları oluyordu artık ben her gün kısada olsa takılmaya başlamıştım günler geçtikçe sohbet ede katılıyor arkadaşlıklar ediniyordum.

ozgurce sohbet En Eski Sohbet Chat Odalarım Unutulmayan Anılarım evet çok unutulmayan unutamadığım anılarım oldu halende olmakta hani ilk göz ağrım ve dostlarım arkadaşlarım burada oluşu zaten beni başka yer arama gayreti içeri sinede sokmadı iyice alışmıştım sagolsun sohbet chat odalarının sahibi yetkide yazmıştı işte o zamanlar yetki almak büyük bir şeydi herkese verilmiyordu ya yetkiyi alınca laf aramızda kalsın nasıl sevinmiş böbürlenmiştim.

En Eski Sohbet Chat Odalarım Unutulmayan Anılarım ve yetkiden sonra dj lik merakımda uyandı özenmiştim oradaki bir dj ye site sahibine dedim ılımlı baktı neden olmasın şarkılarını programını hazırla başlarsın dedi bir arkadaşın yardımı ile dj programımıda hallettim ve artık radyo programınada başlamıştım İşte o günden bugüne 

En Eski Sohbet Chat Odalarım Unutulmayan Anılarım olan bu sohbet chat odalarından ayrılamadım her girişimde halen ilk günkü kadar heyecanlanıyorum çünkü her gün yeni insanlar yeni yüzler katılıyor yeni yeni arkadaşlıklara dostluklara yelken açıyorum

daha çok anlatacaklarım var inş başka yazımda onlarıda paylaşacağım görüşmek üzere hoşça kalın

 

 

 

 

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
81 Okundu okuma
2 Ocak, 2017
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?