Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Emekliye Son Müjde-de Bizden OlsunEmekliye Son Müjde-de Bizden Olsun

Selamün Aleyküm Sayın emekli dostlarım Emekliye Son Müjde-de Bizden Olsun derken bu aralar çok müjde veriliyor emekli vatandaşlara ondan esinlendim sohbet odalarımızda neden bu konuya değindim konumuza geçmeden önce az emekli maaşlarından söz edeceğim hani okuduğum haberlere yada televizyonlarda ki boy boy emekliye zam müjde gibi çıkan yazılar gerçi bana laf düşmez devlet baba neylerse güzel eyler devlete karşı boynumuz kıldan ince zaten bu hayat pahal ılgında boğazımızdan kısa kısa incelmedik boyunmu kaldı şükürler olsun her gün yeni bir zamla uyanıyoruz.

Ama yinede dedim ya devlet babanın vardır bir bildiği sagolsun yinede maaşlara ufakta olsa zam yapılıyor hiç yoktan iyi dedik emekli maaşları nada müjdeler geliyormuş ah be devlet baba yetmiyor bu hayat pahalılığında bu minnacık zam yetmiyor  neyse elimin hamuru ile daha fazla erkek işine karışmayayım bu günü müzede şükür ALLAH bu günümüzden geriye koymasın iyi kötü kıt kanaat geçiniyoruz ölmedik sürünüyoruz. Değerli emekli dostlar gelelim sizlere sizler için ufacık bir hizmette biz yapalım dedik. Emekliye Son Müjde-de Bizden Olsun ve sohbet chat odalarımızı faaliyete geçirdik.

Bu yaştan sonra sokağa çıkıp gençler gibi bir dolanma lüksümüz yok biraz yorgunluk biraz yaşlılık hava şartları emekli maaşı eve gitmeden bitiyor yaşam koşulları işte bunlar hepsi insan oglunun bitmeyen sorunlarından biri istedik ki bu zor sıkıcı bunaltıcı hayatınıza bir neşe katalım can sıkıntılarınızdan streslerin izden kurtulun işte kendi çapımızda sizler için.Emekliye Son Müjde-de Bizden Olsun adı altında sohbet odalarımızı faaliyete geçirdik müzik eğlence gır gır şamata bol sohbet bitmeyen hayat şartları muhabbetleri ne arasanız var hatta eğlenmeniz için oyun odalarımız bile varda tabi pişti yada papaz kaçtı iskambil değil onlar yasak bide kapalı alan sigara yasak haberiniz olsun ceza keserim şaka bir yana sayın abilerim hepinizi ozgurcesohbet.com sohbet odalarımızda görmek dilerim hoş sohbetler1 Yorum

  1. Hayta

    31 Aralık 2016 at 13:02

    emekliler olarak guzel bir paylaşım olmus guzel bir siteniz var başarınızı dilerim

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir