Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Düşecek PR ’li Domain Bulmak Artık Çok KolayDüşecek PR ’li Domain Bulmak Artık Çok Kolay

Merhaba arkadaşlar sizlere benimde kullandığım düşecek prli domainleri bulup düşer düşmez almanızı sağlayacak bir kaç siteyi tanıtacağım. Prli domainler ne işe fayda biraz bahsedeyim. Pr ‘li Alan Adlarını dilerseniz projeye dönüştürerek prli sitelerinizden url satışı yapabilirsiniz. Yok arakdaş ben projeyle uğraşamam basit para lazım dersenizde proje yapmadan reglediğiniz fiyatın 3 4 katına gerçekten sağlam domainse yüksek hit çekme kapasiteli anahtar kelimeler içerip hemde pr 8 9 ise birde size yedirirlersede 10.000 Tl ye kadar satabilirsiniz. Fazla uzatmadan Sitelerin tanıtımına geçelim.

Expired Domains

Benim düşecek domain bulmak için en fazla kullandığım sitedir. Çok fazla alan adı uzantısını listeleyebiliyor. Bunun yanı sıra domainin durumunu, PR dşayetini, DMOZ kaydını, ilk kayıt tarihini şuan alınıp alınamayacağını domainin açık arttırmadaki fiyatını vb. diğer bilgilerini de listelemekte. Anahtar kelimelerinize makul bir domain bulmanız için sağ üstte arama bölümü bulunmakta. Ve anahtar kelime ile arama yaptıktan sonra Show Filter urline tıklayarak pr dşayeti vs. seçerek size makul domain bulma işini çok basitlaştımakta.

DomCop

Arayüzü çok karış olduğu halde arama ölçütleri çok detaylı olduğu için kullanılabilecek düşen ve düşecek domain takip sitesi.

FreshDrop

FreshDrop’un kullanıcı arayüzü DomCop kadar olmasada karışık sayılabilir. Oldukça gelişmiş olan domain arama filtresi ile kullanmak mümkün seviyede.

SaveSpell

Expired Domains ’ten sonra en fazla kullandığım ve en sevdiğin düşecek/düşen domain bulma sitelerinden birisi . Wordlist ve dil opsiyonu ile kullanmak mümkünliği üst düzey bir site. Ayrıca Türkçe dil opsiyonu sunarak benim gönlümde taht kurmayı başardı.. Türkçe jenerik Yüksek Pr’li düşecek ve düşen domain ve 3-4 harf domain düşürebileceğiniz kullanımı kolay bir site.

Düşen Domainler

Konuma bir türkün emeğinin geçtiği düşen domainler sitesi ekleme gururu netlikle paha biçilemez ? Sitenin kullanıcı arayüzü oldukça kullanışlı ve kullanımı da bir o kadar kolay. Sitenin kullanıcı arayüzü üzerinden domainlerin kayıt edilip edilpediğinin sorgulanması oldukça kullanışlı. Domainlerin karakter sayıları ve pr’leri tablo biçiminde bizlere sunuluyor. Domainler ile ilgilenenlerin işlerine yarayabilecek konularla site son derece kullanışlı hale getirilmiş ve internetmasterlara çeşitli bilgiler sunulmuş.

Alan adını alırken dikkat etmemiz gereken bi kaç bilgiyide iliştirmeden edemeyeceğim. Alacağınız domainin Google’da kötü bir geçmişi olabilir. Banlı yada spama düşmüş olabilir. PR dşayeti fake olabilir. Bu yüzden prli alan adı almadan önce Fake Pr sorgulama sitesine girip pr sorgutlamanızı şiddetle tavsiye ederirm. Alan adı kayıt etmek ucuz olsada paramızı bu tarz domainlere verecek kadar zengin değiliz. Alan adı Avcısı olan herkeze bol şanslar.Küçük bir ekleme daha yapayım enkraloyun.com 18.02.2015 ‘de godaddy’de 9.777,61 TL ‘den satışta.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir