Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Cumali Ceber Allah Seni Alsın Filmi Full izle  • Cumali Ceber Allah Seni Alsın Filmi Full izle

  • Sosyal medyada oldukça popüler olan Cumali Ceber karakterini beyazperdede göreceğiz.Sosyal medya fenomeni Halil Söyletmez tarafından canlandırılan Cumali Ceber karakteri sosyal medyada oldukça izlendi ve filmi çekilmeye karar verildi.2017 Haziran ayında gösterime girmesi beklenen Cumali Ceber Allah Seni Alsın filmini izlenin yönetmenliğini Gökhan Gök üstlenmiştir.Filmin kadrosunda bir diğer sosyal medya fenomenleri Doğa Konakoğlu ve Emre Keskin bulunuyor.2017 yazında seyircileri kahkahaya boğacak filmin konusunda bahsedecek olursak Cumali Ceber işten kovulur ve bunun üzerine oğullarının kumar borcu olduğunu öğrendikten sonra iyice işler karışır.Bunun üzerine oğullarını okuldan alan Cumali’nin başına talih kuşu konar.Cumali ve oğulları kendini bir anda tatil’in içinde bulmuştur otel bu esnada sıkı denetim altındadır tamda bunun üzerine Cumali otel müşterilerinden birine aşık olur ve kahkaha dolu sahneler ortaya çıkar.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir