Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Covid Aşıda çirkin oyun deşifre olduDünya yaklaşık iki yıldır tabiri caizse koronavirüs ile yatıp koronavirüs ile kalkıyor. 5 milyona yakın cana mal olan virüs ‘eski normal’lerimizi de geride bırakmamıza neden oldu.
Dünya genelinde yaklaşık çeyrek milyar insana bulaşan virüs pandeminin başından beri bilimin merceğinde. Neredeyse bilim insanları mesailerinin çoğunu bu virüsü yenmeye ayırmış durumda.
Bu çabaların meyvelerini almaya devam ediyoruz. Zira virüse kaşı elimizdeki en kuvvetli silah olan aşıları bu çalışmalara borçluyuz.

AŞI İÇİN KORKUNÇ İDDİA

Ancak tüm bu çabaları baltalayan gelişmeler de yaşanıyor. Aşı karşıtlığının yeni ve daha ölümcül varyantların ortaya çıkmasına neden olacağı uyarıları sürerken koronavirüs aşıları ile ilgili korkunç bir iddia ortaya atıldı.

SON NOKTAYI KOYDULAR 

Deforme olmuş bir bebeğin görüntülerini paylaşan aşı karşıtı bir grup bu duruma koronavirüs aşısının neden olduğunu öne sürdü. Konu ile ilgili detaylı bir rapor hazırlayan AFP Fact Check ekibi tüm bu iddiaları masaya yatırdı ve elde ettiği kanıtlar ile tabiri caizse konuya son noktayı koydu.
Ekip tarafından yapılan araştırmaya göre, 10 Ekim 2021’de Güney Kore çevrimiçi platformu Naver Blog’da paylaşılan video pandemiden önce yani koronavirüs aşılarının hayatımızda olmadığı döneme ait.

HAMİLELER İÇİN UYARI 

Uzmanlar ile görüşen AFP ekibi bu tip paylaşımlara itibar edilmemesi gerektiğine dikkat çektiler ve hamile kadınlara ‘mutlaka Kovid-19 aşısı olun’ uyarısında bulundular.

EN AZ VİRÜS KADAR TEHLİKELİ

Uzmanlar aşı karşıtlığını körükleyebilecek bu gibi paylaşımların en az virüs kadar tehlikeli olduğunun altını çiziyor. Zira virüs son dönemde mutasyon konusunda ne kadar maharetli olduğunu hepimize kanıtlamış durumda.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir