Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Cinsel Sohbet OdalarıCinsel Sohbet Odaları Bu yazımızda sizlere internet sohbet sitelerinin ne yazık ki en çok aranan ama ne hikmetse herkes tarafından da yadırganan konusu hakkında kendimizce bir kaç kelam edeceğiz.

Sohbet odaları muhabbet etmek isteyen kullanıcılar tarafından Google ‘de aranan kelimelerin yani anahtar kelimenin başında gelmektedir. IRC , mIRC ve Sohbet hakkındaki yazılarımızda yazılı chat odalarından giriş şekillerinden ve kullanımından dilimiz döndüğünce bahsetmiştik.

Günümüzde ebeveynlerin ve ahlaki değerlere önem veren bir çok insanın sohbet sitelerine , mobil sohbet , irc sohbet, mirc sohbet , web sohbet, chat ve muhabbet isimleri fark etmeksizin uygunsuz bakmasının ve aile fertlerinin buralarda bulunmasına karşı çıkmasının en büyük sebeplerinin başında ne yazık ki Cinsel Sohbet , yada Yetişkin Sohbet adları ve içerikleri ile ilgili gayri ahlaki anlayış içinde bulunan mecraların olmasıdır. Aileler , ebeveynler ve bu tarz yerlerin varlığından haberdar olan kişilerin sevdiği ve korumaya çalıştığı insanları buralardan uzak tutmak istemesi kadar doğal bir şey de tabi ki yoktur.

Sosyal Paylaşım siteleri , online bazı oyunlar , ve ne yazık ki , chat odaları , sohbet kanalları ile bazı chat sohbet siteleri bu tarz içeriklere sırf kullanıcı sayısını attırabilmek bazı reklamlardan daha çok gelir elde bilmek popülerlik adına daha fazla kişilere serbestlik tanımaktır.

Biz ; Ozgurcesohbet , Sohbettanesi , Askradyo , Tr-Sohbet , SohbetAlemi olarak , kesinlikle kullanıcı sayısını baz alan istatistiki değerleri ahlaki değerlerden önde tutan , bu sohbet odaları , irc sunucusu , online radyo sohbet sitelerimiz dolsun diye toplum kurallarını ve etiği hiçe sayan bir anlayışta olmadık.

IRC Sohbet kültürünün geçmişte olduğu gibi yazılı chat sitelerinde ve sohbet odalarındaki o değerini geri kazanması adına , muhabbeti , arkadaşlığı , dostluğu ilke edinen kimine göre katı kuralları bulunan bir yapı ile uzun vadeli ve isminden söz ettirmeye kararlı bir yapı ve anlayış ile sizlere hizmet vermeye başladık .

Cinsel sohbet sitelerinde yada diğer adıyla yetişkin sohbet odaların da bir gün en değer verdiklerinizin de bulunabileceğini unutmadan bu tarz içeriğe ve anlayışa sahip mekanlara ne kullanıcı olarak iştirak etmenizi nede buna vesile olan bir anlayış içinde olmamanızı temenni ve tavsiye ederiz.

Tabi ki kişilerin tercih anlayış ve seçimleri kendilerini bağlamakta olduğu için biz fikrimizi saygı çerçevesinde belirtmekten öteye gidemeyiz. Her kötü davranışın kişi ve kişilere bir şekilde geri dönüşü ve bu işlerin doğurduğu sonuçların ödenecek bedellere gebe olduğunu hatırlatmak isteriz.

Ozgurcesohbet ailesi ve Sohbettanesi Ekibi olarak siz değerli kullanıcılarımıza sorunsuz kaliteli sohbet , kesintisiz radyo dinleme ve mobil sohbet etme imkanı sunmak dan mutluluk duymaktayız. Bizim anlayışımız da olmayan etik dışı bu tarz içeriklere ve sohbet odalarına hiç bir şekilde müsa de etmeyeceğimizi bilmenizi isteriz, Saygılarımızla.

Kameralı Sohbet,Sesli sohbet,sohbet siteleri,sohbet,sohbet odaları,seviyeli sohbet,geveze sohbet,geveze chat,yazılı sohbet,yazılı chat,zurna sohbet,geveze,zurna chat,mobil sohbet,mobil chat,Trsohbet


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir