Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

BizimmekanGünümüzde Artık Herkes Seviyeli güzel bir Sohbet Ortamı arıyor. Türkiye çapında en büyük ve köklü seviyeli yazılı sohbet odaları üzerine hizmet veren BİZİMMEKAN Sohbet Odaları’na sizler de üyelik siz ve bedava bir biçim de giriş yapabilirsiniz.

Kaliteli ve hoş bir ortam da sizler de Türkiye’nin ve Avrupa’nın en iyi sanal alemin rakipsiz tek paylaşım yeni çağın kültür eğlence ve arkadaşlık portalımıza sizler de Google üzerinden ücretsiz ve bedava bir biçim de giriş yapabilirsiniz. Sitemiz tamamıyla bir paylaşım ve arkadaşlık sitesi olmasından Google ve diğer arama motoru sosyal paylaşım ağ siteleri üzerinden sitemize giriş yapan kullanıcılarımıza biraz sitemiz ile ilgili bilgiler sunmak istiyoruz. BİZİMMEKAN sohbet siteleri olarak tamamıyla sizin iyi ve kalıcı hoş seviyeli bir ortam da yeni insanlarla daha yakından tanışmanız ve ileri de hoş dostluklar yeni aşkların yaşandığı bir yazılı sohbet sitesi olarak sizlere bedava bir biçim de hizmet vermekteyiz. Chat odalarımızda Türkiye ve Avrupa’nın birçok farklı Ülke ve Şehir’lerden sitemize giriş yapan Ba/Bayanlarla sizler de chat odalarımızda hoş paylaşımlara katılabilirsiniz.

Tanıtım olarak bugün ele aldığımızı bizim mekan chat odalarımız da tamamıyla sizin kendi arzuları doğrultusunda giriş yaptığınız muhabbet odalarımız da sizlere günün 7/24 Saat’i çevrimiçi bir biçim de chat odalarımızda en iyi hizmeti vermeye devam ediyoruz. Hayatınıza yeni bir neşe yeni bir tad katacak olan sanal alemin en iyi arkadaşlık sitesi olarak sizlere vermiş olduğumuz muhabbet kanallarımızda sizler de günlük yoğun iş temposunu bir nebze olsa da bizimle chat odalarımızda üstünüzdeki bu gerilimi atabileceksiniz. Ücretsiz bir biçim de sohbet edebiceğiniz bir mekan da sizler de yeni ve eski yazılı chat kullanıcıları ile aynı bir catı altında paylaşımlara katılabeceğiniz chat odalarımız da kendinize bir takma isim nick (rumuz) alarak basit bir biçim de sitemizin sohbet bölümüne giriş yapabileceksiniz.

Eğlence ve keyif dolu hoş bir ortamda sohbet edeceğiniz gerçek insanlarla sizlere daha kaliteli bir sohbet ortamı yaratmak için kendini geliştiren ve kullanıcıların tavsiye şikayet ve arzuları isteklerine yer verilen bir eğlence sitesinden daha çoksını yaşamak istiyorsanız sizi de sohbet kanallarımıza bekliyoruz. Bizimmekan sohbet kervanına sizin ilk girişiniz ise; sizler de bedava ve üyeliksiz bir biçim de giriş yapabilirsiniz. Yeni insanlarla bilgi paylaşım adına sizler de Bay ve Bayan diğer kullanıcılarımızla hoş vakitler geçirebilirsiniz. Kullanıcılarına mobil uyumlu bir biçim de hizmet veren Bizimmekan mobil sohbet odalarımıza sizler de artık cep telefonlarınızdan çok basit bir biçim de giriş yapabileceksiniz.

BİZİMMEKAN SOHBET ODALARI

Ana sayfamız üzerin de sizler de sitemize ilk giriş yapıyorsanız ilk önce sizi temsil edecek şahsınıza ait bir takma isim (nick) almanız yeterlidir. Burada kendi isminizi özel ad soyad bilgileri vermek yada gizlemek tamamıyla sizlere bırakılmış. Bay ve Bayan kullanıcılarımızın giriş yaptığı chat kanallarımız olarak sizlere hizmet verdiğimiz kanallarımız sıras ile; Bizimmekan, sohbet, chat, radyo, oyun ve muhabbet odalarımızdır. Sunucumuzun genel yardım kanalı olarak #OperHelp , #Yardim kanallarımızı kullanabilmeniz mümkün. Günün 7/24 Saat’i eğlenceli muhabbet’lerin yaşandığı chat odalarımızda sizler de yeni insanlarla tanışabilir, bilgi ve paylaşımlar da bulunabilirsiniz. Bizim mekan oyun soru yanıt eğlence odalarımızda sizler de diğer müsabakacı kullanıcılarımızla kıyasıya bir biçim de yarışabilirsiniz. Her Ay’ın sonunda birinci (1) gelen müsabakacı arkadaşlarımıza sitemizin yönetimi tarafından servermuzun resmi global odalarında operatör (@) yetkisi ve çeşitli ödüller verilmektedir. Her Ay’ın sonunda oyun botumuzun topladığı puanlar sonrası kazan oyuncu arkadaşımızın kullanıcı ismini Vip ve kanal topiclerine nickleri özel bir biçim de yazılmaktadır. Bizimmekan radyo müzik keyfi ile sizler de günün her saatin de ücretsiz çevrimiçi bir biçim de radyomuzu dinliyebileceğiniz radyo kanalımızda en hoş hit parçalarla sizler de sevdiklerinize, eş dost ve arkadaşlarınıza arzu parçalar da bulunabilirsiniz. Hem muhabbet, hem oyun bununla birlikte radyo kanalımızda hoş vakit geçirebileceğiniz sanal alemin en iyi seviyeli ve keyifli chat sitemize sizler de Google üzerin den bedava bir biçim de sitemize giriş yapabilirsiniz.

                    BİZİMMEKAN MOBİL SOHBET

Bizimmekan mobil sohbet odaları olarak artık sitemize giriş yapan kullanıcılarımıza Andro İRC basit bir biçim de artık ev ve iş yerleriniz de yada gezmelerde,seyahat tatilleriniz de okulda dışarı da nerede olursanız olun akıllı cep telefonlarnız sayesin de çok basit bir biçim de BİZİMMEKAN MOBİL SOHBET odalarımıza güvenilir bir biçim de bağlanabileceksiniz. Chat ve sohbet odaları’na basit bir biçim de giriş yapabilirsiniz.
Öncelikle Andro İRC uygulama ile ilgili biraz sizlere bilgi vermek istiyorum. Apple, Asus, Casper, General Mobile, HTC, LG, NOKIA, Samsung ve Sony gibi İphone Blacberry gibi Akıllı Cep Telefon’larınızda sizler de basit bir biçim de Google Play Store adresin de uygulamayı Cep Telefonlar’ınıza basit bir biçim de yükleyebilirsiniz.
Andro irc Cep Telefonlarınızla basit ve üyeliksiz bedava bir biçim de iOS (İphone) Akıllı cep Telefonlarınız sayesin de basit bir biçim de irc Chat serverlar da sörf yapabilirsiniz. Cep Telefonlardan chat’e bağlanmak için yapmanız gereken çok kolay.


Android için ilk önce Cep Telefonlarınızda İnternet paketinizin olmalıdır. Daha sonra Google Play Store’ye giriş yapınız. Burada arama olarak irc Client Andro irc programını indirmeniz yeterlidir. Burada Andro İRC diye arattığınızda karşınıza birçok değişik isim de Android irc isimleri çıkabilir. Bunlardan başlıcaları Yaic Sebastian Kaspari ve Android irc programlarıdır. Bu uygulamarı cep telefonlarınıza güvenilir ve basit bedava bir biçim de kurabilirsiniz. Kurulumu yaptıkdan sonra giriş yapacağınız internet site irc giriş servernun gerekli ip server ismi ve port programı ile ilgili makale anlatımımıza devam edelim.
Andro İrc programını inndirdik sonra örneğin gireceğiniz server ismini ozgurcesohbet.com irc servermuz olsun.
Yapmanız gerekli olanlar aşağıda sıralanmıştır.
Andro İRC Kullanımı


Uygulamaya Server giriş adresi olarak : irc.ozgurcesohbet.com olarak ayarlamanız burada yalnızca biz sohbet servermuzu örnek verdik siz gireceğiniz servera göre ismi değiştirip ayarlarsınız artık.
Daha sonra Sunucu düzenleme ve ayarlar için.
Başlık: Gireceğiniz server ismi: Sohbet (Bizimmekan)
Ana Sunucu: Gireceğiniz irc Server : irc.ozgurcesohbet.com (Bizimmekan)
Bağlantı Noktası:Port 6667 -700 Tüm portlar çalışır.
Parola: Sunucuda kayıtlı nick (Rumuz) şifresi PassWord: Şifreli değil se boş gecebilirsiniz.
Kullanıcı: Takma İsim (Nick) kullanacağınız kullanıcı ismi
Gercek İsminizi yazmıyabilirsiniz kafanızda değişik isimler kullanabilmeniz mümkün.


cep-telefonu
Yukarıda görsel de görüldüği gibi sizler de ayarlarınızı basit bir biçim de yapabilirsiniz. Hem özel hem de kanal genelin de basit bir biçim de sohbet edebilirsiniz.
Türkçe Dil ve Harf karakter desteği olarak ISO- 8859-9 olarak tercih edebilirsiniz.
Daha sonra /sunucu irc.ozgurcesohbet.org giriş yaptık sonra ilk önce şuna dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz, birçok ircd Server serverlar spam saldırı clone bot ve inviter gibi saldırıları engellemek için serverlarda Giriş Kod programını yapmaktadırlar. Burada giriş yapacağınız sunucu’e bağlandık sonra Statüs penceresin de karşınıza gelecek /giris rakam orada yer Alan sayı ve rakamı girerek basit bir biçim de Proxy olmadan kendi Cep Telefonlarınızdan irc serverlara giriş yapabilirsiniz. Türkçe karakterler de cep telefonlarınız da yazılar Düzgün görülmiyebilir buda son zmanda eschat ve Java destekli Light İRC gibi mobil cep telefonlara göre programların yeni çıkması ilerliyen zamanda yeni sürümlar da bu problemin gideirlmesi için çalışmalar yapılmaktadır.

Sizler de dilediğiniz ve her Saat her Zaman Cep Telefonlarınızdan hoş ve basit kolay bir biçim de irc sunuuculara giriş yapabilirsiniz. Bizimmekan Google Play üzerinde ve Android Marketler de ücretsiz (free) olarak yazılı sohbet sitemize akıllı cep telefonlarınız sayesin de çok basit bir biçim de ulaşabileceksiniz. Bizimmekan mobil sohbet girişler de giriş yapan kullanıcılarımız Türkçe harf ve kötü görünüm karışımından sonra ilk önce bilgilendirme olarak; Android telefonlarda kullandıgımız hoş bir uygulama. Türkçe karakter problemu yaşayan arkadaşlar Yeni Sunucu eklerken karakter seti bölümünden ISO-8859-9 u seçerek Türkçe karakter problemina çare bulabilirler. Uygulamayı kapatıp tekrar açtıgınızda artık ç – ş – ı – ğ gibi harflerde herhangi bir problem yaşamıycaksınız… Bu anlatımdan sonra sizler de çok basit bir biçim de mobil cep telefonlarınız sayesin de Türkiye’nin en fazla tercih edilen Bizimmekan mobil chat odalarına güvenilir bir biçim de giriş yapmış sayılacaksınız.

Bizimmekan chat odalarımızda diğerlarına ait özel bilgileri vermek dağıtmak netlikle yasaktır.
Bizimmekan İRCD Sunucu odalarımızda reklam, küfür, clone, invite zararlı scriptler kullanmak genel olarak yasaklanmıştır. Bu tarz eylemler de bulunan kişiler servermuz odaların’a girişleri yasaklanmaktadır.
Bizimmekan kanallarımızda diğer sitelerin ismini vermek ve farklı sitelere kullanıcıları çekmeye çalışan kişilerin girişleri yasaklanmaktadır.
Bizimmekan Bay/Bayan kullanıcıların özel bilgilerini (ad soyad, telefon, ev adresi, iş adresi facebook, twitter, Skype ve instagram, whatsapp) gibi bilgileri kanal odalarında dağıtmak ve yaymak netlikle ancak netlikle yasaktır. Bu kurallara uymuyan kişiler gerekli en ağır ceza – i – prosedürlere tabi tutulmaktadır.
Sahte rumuz ve sahte profil tanıtımları server yönetimi admin bilgileri ile server sahibiyim/yardimcisi (root admin) gibi uydurma kandırma gibi beyanlarda kişilerden rastgele özel bilgileri istemek ve dağıtmak (para kontör) gibi aynısı eylemler de bulunmak netlikle yasaktır.
Sunucumuzdaki kullanıcıların haklarına saygısızlık etmek, servernun huzurunu bozma gibi siyaset, propaganda gibi eylemler de bulunmak, din, dilü ırk ve mezhep ayrımı yapmak TC. YASA VE KANUNLARINA karşı gelen kullanıcıların sitemize girişleri tamamıyla sitemiz yönetimi tarafından engellenmektedir.
Bayan kullanıcılarımıza küfür, argo tehdit gibi özel ip bilgilerini almak istemek ve dağıtmak tamamıyla yasaktır.
Sitemiz odalarına giriş yapan kullanıcılarımızın özel giriş whois bilgileri tamamıyla güvenlik sebebi ile servermuz yönetimi tarafından gizlenmekte ve paylaşım yapılmakta. Bu kurallara hernet riayet etmesi mecburidir. Başka kişilerin bilgilerini istemek tamamıyla yasaktır.
Yardım arzu şikayet ve diğer bilgilendirmeleriniz için bizlere #OperHelp kanalından erişebilirsiniz.
Türkiye’nin en fazla kullanılan sanel alemin en iyi arkadaşlık ve chat siteleri olarak sizlere vermiş olduğumuz Bizimmekan chat odalarımıza sizler de Google üzerinden bizlere erişebileceğiniz anahtar keyWords kelime (tag) olarak bizlere; bizimmekan, bizimmekan sohbet, bizimmekan chat, bizim mekkan sohbet odaları, bizimmekan sohbet siteleri gibi kelimeler de Google ve diğer arama motorları üzerinden arama yaparak sitemize erişebilirsiniz. Bizlere iletişim ve hakkimizda ana sayfalarımız üzerinde bizlere tavsiye şikayet ve paylaşımlarınızı ileterek. Sizlere daha iyi bir biçim de keyif alabileceğiniz chat odalarımızda en iyi hizmeti vermeye devam edecez. Bizimmekan yeni çağın kültür eğlence ve en iyi mekan olarak sizi de BİZİMEKAN ailesine bekliyoruz. Sitemiz ile ilgili fikir ve yorum beyan görüşlerini esirgemeyenin yorumlarınızı bekliyoruz.


.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir