Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Arkadaşlık SiteleriArkadaşlık Siteleri

Arkadaşlık Siteleri Türkiye dışında ikamet eden gurbetçi vatandaşlarımız için faaliyete geçirilmiştir.

Yazılı Türkçe sohbet chat için sitemize tüm dünyadaki yaşayan her yaştan beyler, bayanlar katılmaktadır.

Tabi Türkiye, dende katılımlar olmaktadır,zira sohbet sitemiz sadece yurt dışı girişleri ile kısıtlı olmayıp ülkemiz ,dende beyler bayanlar katılarak,

Avrupa’dan katılan ziyaretçilerimiz ile tanışarak arkadaşlık dostluk kurmaktalar.Sitemizde sadece arkadaşlık değil her türlü iletişimlerde kurulmaktadır.

Örneğin aşk ,sevgi muhabbetle başlayan ikili görüşmeler  ilerleyen zamanlarda duygusal ilişki ile ilerlemektedir ve karşılıklı hissedilen duygular ileri,ki zamanlarda mutlu evliliklerle sonuçlana biliyor.

Arkadaşlık Siteleri Amacı Nedir?

Arkadaşlık adına kurulmuş sohbet chat sitemizdeki amacımız zirvede olmak değil yükseklerde gözümüz yok amacımız Türk halkına memleket insanıma Yurt dışı arkadaşlık odaları adı altında seviyeli sohbet , bedava sohbet javasız,üyeliksiz şifresiz sohbet Türkçe sohbetler sunarak
Avrupa,nın çeşitli ülkelerinde  yaşayan gurbetçi kardeşlerimizi,

Türkiye’de ve diğer Avrupa ülkelerinde yaşayan vatan hasreti toprak özlemi ile yanıp tutuşan insanlar ile bir araya getirerek.Sohbet odalarımızda hizmet ederken, sevgi saygı seviye dürüstlük ortak dilimizdir diyerek, Dünya’nın her yerinden gelen kullanıcılarımızı sevgi ile Din,Dil,Irk, Mezhep, renk ayrımı yapmadan karşıladık.

Amerika’dan Türkiye’ye, Almanya’dan Belçika’dan Fransa’dan Yunanistan Hollanda Arabistan’dan İngiltere’ye,

Dünyanın Her ülkesinden arkadaşlar sitemize gelip bizleri tercih edip aramıza katılarak varlıkları ile bizleri şereflendirmektedir-ler.

Yurt Dışındaki Gurbetçi Türkler

Yurt dışına işçi alımları ile 1960 larda Türklerin Avrupa,ya göçü başlamış,çeşitli ülkelere giden ilk nesil gurbetçi kardeşlerimizin en büyük sorunu yabancı dil bilmemeleri ile iletişim zorluğu kültür farkı ile başlamıştır.Sosyal, siyasal ve kültürel yapısını bilmediği bir ülkeye göç etmiş olan birinci neslin önemli toplumsal sorunlar yaşamış olmasına karşılık, 2. ve 3. nesil Almanya’da eğitim aldı ve Alman toplumuyla daha yakın ilişkiler kurarak toplumsal yaşama daha iyi uyum sağlamışlardır.

Aile birleşimi ve Türkiye’den yapılan evlilikler sonucunda halende yurt dışına çıkış yapan vatandaşlarımız,ilk nesil gurbetçiler gibi Dil, Kültür farklılıkları yaşamaktadırlar.

Lakin Türk toplumunun yoğun olduğu ortamlarda ilk dönemdeki çekilen zorluklar yaşanmamaktadır.

Nedeni ise aynı milletten olan vatandaşlarımızın bir birlerine her konuda yardım ederek zorlukları aşmalarını sağlamalarıdır,Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir