Bay ve Bayanlar ile Canlı Sohbet
Sitesi


Türkiye'nin farklı bölgelerinden insanların bir araya gelerek sohbet ettiği, arkadaşlıklar kurduğu canlı sohbet odaları üzerinde sende hemen yerini al! Birbirinden eğlenceli ve kaliteli insanlarla sohbet et, arkadaşlıklar kur. Üstelik üyeliksiz ve ücretsiz şekilde sohbet edebileceğin bir ortam seni bekliyor.

Seviyeli insanlar ile Mobil Sohbet
Odalarının Adresi


Günümüzde teknolojisinin gelişmesiyle birlikte hayatımıza giren akıllı telefonlar iletişim yönünden bizlere büyük kolaylıklar sağlamışlardır. İnternet kullanımınında yaygınlaşmasıyla birlikte yeni insanlarla sohbet etmek, tanışmak bir hayli kolay olmuştur. Sizlere bu kolaylıkları sunan mobil sohbet odalarına hemen katılın.

Ahkalbim.NetAhkalbim sohbet mirc sitesi Xclusive Script’ sizinde bildiğiniz gibi çok eski yıllara dayanan, yapımı ‘Xclusive’ ( HaLiL ) tarafından editlenip bugünümüze kadar halen kullanımda olması bizi mutlu ediyor. Emeği geçen herkeze teşekkürlerimi sunuyorum.

http://www.ozgurcesohbet.com/mircs.rar

adresinden mIRC’i temin edebilirsiniz.
mIRC’i bilenler ve kullananlar, yada arayıpta bulamayan değerli üyelerimiz için tekrar paylaşıma sunmak istedik..

– BİLGİ – mIRC ‘Xclusive’ tarafından www.ozgurcesohbet.com ‘e göre ayarlanmıştı, bizde yeni mIRC yapmak istemedik, çoğu yerde linkinin kırık olduğunu belirttiler istek üzerine burada paylaşıma sunuyorum.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir