Yeni Nesil Sohbet Sitesi

Yeni Nesil Sohbet Sitesi

Yeni Nesil sohbet: Sevda sohbet odalarına öncelik ile hoş geldiniz arkadaşlar. En fırtınalı rüzgar sevdadan oluşur öyle değil mi ?Doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış. Ben sizlere onuncu köyden sesleniyorum. Sevda rüzgarı sohbet odaların da sevgi ile oluşan değimli sohbetlere sizlerde eşlik etmek ister misiniz ?

Sevda : tutkulu-merhametli-sezgisel ve romantik demektir. Bir tutkulu rüzgarlı yazılı sohbeti yapabilmeniz için üye olmadan sohbet odalarına giriş yapmanız mümkündür. Bir yaz akşamını düşünün. Aniden esen o hafif rüzgar. İçimize işleyen o huzur. İşte sohbetinizi edeceğiniz kişiyi doğru seçerseniz bunun adı Sevda Rüzgarı olur. Değerli kullanıcılarımız sizler sohbetten ne kadar hoşnut olursanız bizler de bir o kadar mutlu oluruz. Dokunulun masada görülmese de :

kalpte yer verilir bazılarına nedensiz. Sohbet etmek illa sevmek sevilmek değildir. Sohbetin tadını çıkarmak eğlenmek daha değerlidir. Bazen istemsizce gülersiniz. Bazen ise istemsizce üzülür. Ama hiç bir zaman unutmamalısınız ki : sohbet anca sohbeti anlayanlar ile yapılır. Yazılı sanal bir platform olmasına rağmen saygı çerçevesi içeriliğinde yapılmalıdır. İki can bir olunca benlik aradan çıkarmış. Gönül sevgiliyi bulmuşsa kuru dal bile çiçek açarmış.

Kaptanı iyi olmayan bir gemiye hiç bir rüzgar yardım edemez. Sevda rüzgar sohbet odaların da ise kendi yazılarınızdan sohbetinizden sizler sorumlusunuz. Sizler kiminle sohbet etmek istediğinizi kendiniz izlemlerinizle karar vermelisiniz. Ey rüzgar sert esme özlediklerimin kokusu yüreğime gözlerim doluyor. Arkadaşlar Sevda Rüzgarı sohbet odalarına bekleniyorsunuz. Hayat düşünmek için o kadar da uzun değildir . Bırakın rüzgar sızı estiği yöne getirsin. Yaprak gibi gitmeyi göze almış bir kere. O esen rüzgar tamamen bahane

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
yorum yok
23 Okundu okuma
1 Nisan, 2020
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?