Sohbetimol

Sohbet Red

Sohbetimol Android ve İphone Akıllı Telefonlar Cepten Mobil Sohbet Yapmak İçin İdealdir, Cepten Sohbet yapmak Akıllı telefonlar sayesinde çok kolay Cebinizde Android ve İphone (ios) işletim sistemi olan Mobil Cihazla bilgisayardan fazrkı olmadan Sohbet yapabilir ve Eğlenceli zaman geçire bilirsiniz.

Akıllı Telefonlar Artık Çağın vazgeçilmez araçları konumunda olup insanların her işinde rahatca kullanacağı bir cihaz olmakla beraber kullanıcısıda bir o kadarda fazladır. Dünya geneli olarak düşünürek son 10 yıl içerisinde çok farklı özelliklerde mobil cihazlar üretilmiş ve kullanıcıların hizmetinde sunulmuştur arkadaşlar.

Dünya piyasasında en fazla tercih edilen Adroid işletim sistemi ve İphone işletim sistemi olmaktadır akıllı telefonlar için. Çag teknoloji olunca her yaştan olan insanın elinde de bir akıllı cihaz bulunmaktadır ve cebinden istediği her bilgi ve eğlenceye katılmak için Google yada farklı arama motorunu kullanarak aradığı kelime olan siteyi ziyaret etmektedir arkadaşlar. Cepten Sohbet etmek ise insanların arama motorlarında eğlenceli zaman ve arkadaşlık kurmak için aradıkları kelimelerden bir tanesi olmaktadır. Samuray.ORG Chat Sitemiz ise Mobil Kullanıcıların ne aradığı bilen ve Sohbet Konusunda işinin uzmanı olan profosyonel bir Chat sitesi olmaktadır arkadaşlar.

Ozgurcesohbet.CoM İş eğlence ve Sohbet olunca insanların öz güvenle bakacağı ideal bir Sohbet platformu. Cepten Sohbet yapanımı dersiniz yada bilgisayar ve tablet kullanarak Sohbet eden insanlarımı Ne derseniz deyin ama hepsinin tek amacı var ortak olarak eğlenceli bir sohbet yapmak ve kendine farklı şehirlerden ve kültürden olan insanları tanımaktır arkadaşlar.

Çağ Mobil zamanı olduğu için her insan evinde işinde bilgisayar dahi olsa ceninden çıkardığı küçük mobil cihazı ile anında Sohbet edebiliyor ve tüm internetteki ihtiyaçları için rahatlıkla kullana biliyor arkadaşlar. Siztemiz %100 Mobil uyumlu ve mobil kullanıcılar için ideal bir platformdur. Yalnızlıktan Sıkıldı iseniz yada işte, evde Canınız sıkıldı ise Canlı olarak müzik dinleye bileceğiniz Oyun oynaya bileceğiniz ve Sohbet yaparak arkadaşlık kura bileceğiniz ideal bir adresiniz olacaktır Ozgurcesohbet.com Chat Sitesi Mobil Sohbet Odalarıdır arkadaşlar. Her gün yüzlerce insanın severek Sohbet Odalarımızda Mobil Cihazları ile ücretsiz olarak Cepten Sohbet yaptıklarını ve keyifle Sitemize her zaman bulduklarında ziyaret ettiklerini bilmekteyiz arkadaşlar.Sohbetimol

Bir önceki yazımda « makalem ilgini çekebilir. Okumak istermisin ?
3 yorum
154 Okundu okuma
22 Eylül, 2019
Admin
Admin

Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin makale yazarlığı yapar. Site web editörü olan admin.


Yorumlar

Yorumlar (3 Yorum)

  • aslın’da hayat değil bize istediğimizi vermeyen ; biz insanlar’ız hayat’a dair çok fazla beklentisi olan.Ve zaten hayat aslında olduğu gibidir olmasını istediğimiz gibi değil.Ve bir insan bu ister eşiniz olsun isterse sevgiliniz yada aileniz’den herhangi birisi Size saygı duymuyorsa o insan’a dair çok fazla beklentiler içerisine girmemek gerek.Kendisine saygısı yoktur öyle’lerinin ve kendisine saygısı olmayan bir insan zaten çevresindeki insanlara da saygısı yoktur.Sevgi’den önce ”Saygı ve Anlayış” gelir…İnsan Anlayamadığı yahut Saygı duymadığı birisini sevemez onun adı sevgi değil ”Alışkanlık”tır…Bu durum ne yazık’ki ülkemizde çokça karşılaştığımız durumlardan birtanesidir…Aynı evi paylaşırsınız çocuklarınızın babası yada sevgiliniz’dir lakin alışmışsınızdır Onun varlığına aslında sevmiyorsunuzdur bile…İnsanlar Özellikle’de Kadın’larımız bu hatayı çokça yapmaktadır…Erkek’lerinde en büyük hatalarından birisi hayatındaki o özel kadına bunu hissettirememektir ; Oysa her zaman söylediğim gibi…Konuşan kadın’dan değil ”Susan” kadın dan korkmalı insan…Çünki Şair’inde dediği gibi ; Kadın sustuysa artık yapacak birşey yoktur…O Sana karşı sağırdır artık ne yaparsan yap o özgüven kolay kolay geri gelmez…Bir insan ”Yaşanmışlıklara” Saygı duymuyorsa en güzeli böyle insanları hayatlarımızdan çıkartmaktır.Çok Fazla insan Çok fazla Sorun demektir…Az insan ama ”ÖZ” insan olması dileklerimle…Hoşça ve Dostça kalın

    • Yazınız çok güzel ve çok anlam içeriyor sevginin kıymetini bilmeli ve sabır etmeli bende birini çok sevdim ama sabredemedik ve ya ben sabredemedim uzaktan izledim ama yapamadım ama hergun daha çok mutlu olsun diye dua ettim bunu okadar hak ediyor ki umarım mutludur eminim mutlu ben olmasam da o mutlu rabbim herkesi sevdigiyle kavuştursun dilerim zamanı geri gelmesini okadar çok isterdim ki ama imkansız neyse unutmayın hiç birşey sebebsiz değildir uzaktan izlemeye devam edicegim son nefesime kadar sevgi saygı ve sağlıkla kalın…

  • Bir geldim pir gidemiyorum:) Saygıyla karsılasıp sevgiyi bulduğum adres sizlerde sevgi,dostluk,anlayıs bekliyorsanız Çıkın Çıkın gelin..

Bir Yorum Yazmak İstermisiniz ?