Hizmetlerimizde geveze sohbet

Hizmetlerimizde geveze sohbet

Hizmetlerimizde geveze sohbet

Hizmetlerimizde geveze sohbet kullanılan kısaltmaları anlamanıza yardımcı olacak kendi kısaltmalarınızın ve kısaltmalarınızın sözlükleri. Bununla beraber chat geveze, geveze Muhabbet bunları her birinin anlayışı ile kendiniz kullanabileceksiniz.

Yeni sohbet Geveze Odaları’nı daima açıldığından güncellediğimizden emin olalım. Eklemediğimiz bir şey görürseniz, lütfen bunu bize düzeltebilmemiz için bize bildirin!

Bu, insanların  geveze sohbet servislerimizde birbirleriyle iletişim kurmak için kullandığı şu an sahip olduğumuz genel listedir. Bunları cep telefonu metinlerinde de bulacaksınız!

Kısaltmalar genellikle daha fazla konuşma ve user  ile yayılır. Sohbet Geveze, mobil geveze, geveze Chat arkadaş sohbet harfleri kullanarak daha kısa kelime yapan biriyle başlar.

Sonunda üyeler tam sözcüklerin yerine kısaltmayı kullanacaklar ve dolayısıyla aşağıdaki listenin genel listesine gidecekler.

Geveze Online Sohbet Odaları, Geveze Chat Sohbet Odaları, Geveze Arkadaşlık Chat Odaları, Geveze Mobil Chat Odalari, Geveze Blog Forum Siteleri

14 Eylül 2017 - 18:32

Admin

44 Okundu

0 Yorum

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende ozgurcesohbet.com Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi ozgurcesohbet.com

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Seviyeli
  • Eglenceli
  • Sohbet Sitesi